تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
کد مطلب : ۴۰۰۸۳۸
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در راستای اشتغال‌زایی برای مددجویان تا به امروز چهار هزار و 500 طرح خود اشتغال‌زایی با هزینه یک هزار و 200 میلیارد ریال در استان اجراشده است.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،جاسم محمدی فارسانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار در خرم‌آباد، بیان کرد: در راستای اشتغال‌زایی برای مددجویان کمیته امداد لرستان تا به امروز چهار هزار و 500 طرح خود اشتغال‌زایی با هزینه یک هزار و 200 میلیارد ریال در استان اجراشده است.
وی بابیان اینکه این طرح‌ها بر اساس شرایط محیطی متقاضیان، علاقه‌مندی، استعداد و تخصص فنی با اولویت خانوارهای تحت حمایت و فرزندان مددجو اجرا می‌شود، افزود: کمیته امداد معتقد است که برای رفع مشکل بیکاری استان باید از مشاغل خرد و زودبازده حمایت صورت گیرد و این‌طرح‌ها نیز در همین راستا هستند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان اظهار کرد: در سال جاری با توجه به‌فرمان رهبری مبنی بر حمایت از تولید ملی تا به امروز 891 طرح در حوزه‌های کشاورزی، صنایع‌دستی، خدماتی، دام‌پروری با تسهیلاتی بالغ‌بر 210 میلیارد ریال در استان اجراشده است.
محمدی فارسانی با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات تنها به طرح‌هایی تعلق می‌گیرد که نیروهای آن از مراکز رسمی استان آموزش‌های لازم را دیده باشند، تصریح کرد: پس از پرداخت تسهیلات به این طرح‌ها خدمات فنی و مشاوره‌ای نیز ارائه داده می‌شود.
وی با اشاره به اینکه به مدت پنج سال پس از شروع طرح به آن‌ها نظارت می‌شود، خاطرنشان کرد: آموزش مهارت و توانایی برای احراز شغل و یا افزایش مهارت در تمام حرفه‌ها و مشاغل در مراکز فنی‌وحرفه‌ای به صورت رایگان به کارآموزان ارئه می‌شود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

شک نکنید؛ نزنید، می‌زنند
جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۴
خدا را شکر که دشمنان ما احمق‌اند
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷
مزدوران ملکه و ترامپ
جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵