تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰
کد مطلب : ۴۰۰۸۱۵
امام‌ جمعه سابق بندرعباس گفت: باید شناختمان را نسبت به ریشه‌های انقلاب بالا ببریم.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی جمعه شب در جشن غدیر در امامزاده سلطان فقیه‌الدین بافت اظهار داشت: غدیر روز بشریت است و اگر جهانیان به پیام غدیر عمل کنند جهانی آرام خواهند داشت.
وی با بیان اینکه پیام غدیر، عدالت و محبت است که جهانی و پیام انسانی است و تا انسان در زمین هست این پیام است، گفت: غدیر در جهان مورد حمله قرار گرفته است به‌ویژه از زمانی که با الهام از غدیر حکومت ولایی ولی‌فقیه را تشکیل دادیم.
امام‌ جمعه سابق بندرعباس تصریح کرد: بعد از انقلاب به مهدویت و غدیر هجمه‌های بسیار زیادی وارد شده است به دلیل اینکه ولایت‌ فقیه الهام گرفته از غدیر و مهدویت است و می‌خواهند ریشه را بزنند و ما باید شناختمان را نسبت به ریشه‌های انقلاب بالا ببریم و مهدویت و غدیر را خوب بدانیم و بتوانیم از آن‌ها دفاع کنیم.
نعیم‌آبادی با اشاره به اینکه معمولاً امام علی (ع) با قیافه خشمگین و عصبانی در ذهن بعضی‌ها است که امام علی (ع) این‌گونه نیست، خاطرنشان کرد: ای مسئولانی که متولی امر هستید علی نسبت به نزدیکانش سخت‌گیرتر بود و هر کس در هر مقامی که هست دقت داشته باشد که اگر برخوردهای ما با دوستانمان، هم‌خطی‌هایمان و همشهری‌هایمان همچون علی باشد آیا مملکت به این شکل می‌شود.
وی با بیان اینکه امام علی (ع) را با رفتارش بشناسیم، عنوان کرد: متأسفانه امروز هر کس مدرک گرفته است، می‌خواهد پست میز بنشیند و باید به دنبال کار تولیدی بود و امام علی (ع) را در میدان کار الگو قرار دهیم.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مکتب سلیمانی
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۳
شک نکنید؛ نزنید، می‌زنند
جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۴