تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۰
کد مطلب : ۴۰۰۶۲۱
رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان از کاهش 500 تومانی قیمت مرغ گرم خبر داد و گفت: البته میزان مصرف نیز 30 درصد کاهش یافته است.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،سید ناصر رمضانلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  در زنجان اظهار کرد: طی هفته گذشته شاهد روند صعودی قیمت مرغ در بازار بودیم، اما از ابتدای هفته جاری این روند برعکس شده است.
رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان با بیان اینکه از آغاز هفته جاری قیمت مرغ گرم روند کاهشی پیدا کرده است، گفت: امروز قیمت مرغ گرم با 500 تومان کاهش به 14 هزار و 500 تومان رسید در حالی که در هفته گذشته 14 هزار و 950 تومان بود.
وی با اشاره به اینکه قبل از عید قربان مصرف مرغ افزایش دو برابری داشت، تصریح کرد: پس از روز عید هم مصرف به میزان 30 درصد کاهش یافته است و هم قیمت کاهش پیدا کرده است.
رمضانلو با بیان اینکه بازار مرغ بستگی به عرضه و تقاضا دارد، گفت: هر چقدر میزان تقاضا افزایش پیدا کند، قیمت نیز افزایش پیدا می‌کند.
رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان در ادامه قیمت تخم‌مرغ را ثابت عنوان کرد و افزود: هم اکنون قیمت تخم‌مرغ با شانه 9 هزار تومان است.
وی با بیان اینکه قیمت ماهی نیز اخیرا ثابت بوده است، اضافه کرد: امروز قیمت قزل‌الا 33 هزار تومان است البته ناگفته نماند که مصرف ماهی نسبت به مرغ در زنجان بسیار کم است.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

این ره که تو می روی به ترکستان است
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
به چه کسانی باید رأی داد؟
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱
وجوب انتخاب اصلح
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۱
جوان‌فریبی با بزن و بکوب
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴