تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰
کد مطلب : ۴۰۰۴۹۵
مدیرقرارگاه پیشرفت و آبادانی ساری از حضور گروه جهادی پزشکی از هفته آینده در روستاهای دهستان پشتکوه ساری خبر داد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،بهرام لیالی در گفت‌وگو با خبرنگار در شهرستان ساری، اظهار کرد: اجرای طرح پایش سلامت و ارائه خدمات پزشکی در روستاهای دهستان پشتکوه با همکاری دانشگاه  علوم پزشکی مازندران و بسیج جامعه پزشکی  صورت می‌گیرد.
وی افزود: در همین راستا جلسه‌ای با مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی مازندران و  بسیج جامعه پزشکی در محل دانشگاه برگزار و بازدید از روستاهای مدنظر صورت گرفت.
 مدیر قرارگاه پیشرفت و آبادانی ساری بیان کرد: طرح پایش سلامت با ارائه خدمات پزشکی و اصول تغذیه و بهداشت فردی و محیطی و فشار خون و چربی و قند با حضور حدود ۴۰ نفر در این دهستان اجرا می‌شود.
لیالی افزود: مرداد سال گذشته با همکاری بیمارستان امام رضا علیه‌السلام  نیروی دریایی چالوس با پشتیبانی قرارگاه پیشرفت و آبادانی ساری تمام خدمات تخصصی پزشکی اعم از کلینیک تخصصی دندانپزشکی و آزمایشگاه و داروخانه و پزشک متخصص به مدت یک هفته در مرکز دهستان پشتکوه حدود یک هزار و 600 نفر ارائه شد.
وی با بیان اینکه در طول یک هفته طرح پایش سلامت اجرا می‌شود و در این مدت مشکلات بهداشتی و درمانی روستاها مورد بررسی قرار می‌گیرد، خاطرنشان کرد: براساس جلسه‌ای که با مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد اختتامیه طرح در روز آخر با حضور مسوؤلان در دهستان برگزار می‌شود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تنها بگو: انا لله و انا الیه راجعون!
جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۲
نقش‌مدیریت رسانه در مقابله با کرونا ویروس
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
مهم، نگهداشتن خط و خاکریزاست
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸