کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

حاج‌باقر:مدیران فولاد برای یک باخت 20درصد بازیکنان را جریمه کردند/ قطبی و 2 بازیکن پولشان را می‌خواهند

23 مرداد 1398 ساعت 14:10

مدیر برنامه‌های افشین قطبی گفت: مدیران فولاد به خاطر یک شکست تیم را 20 درصد جریمه کرده‌اند اما برای برد مقابل تراکتورسازی و پرسپولیس یک میلیون تومان پاداش می‌دادند.به گزارش بلاغ،مهدی حاج باقر مدیر برنامه افشین قطبی در گفتگو با خبرنگار ضمن گلایه از مسئولان باشگاه فولاد خوزستان گفت: متاسفانه بعد از جدایی قطبی از باشگاه فولاد با وجود اینکه چهار ماه به پایان رسیده و بقیه مطالبات افشین قطبی را پرداخت نکردند. ما هم در این مدت تحمل کردیم و امروز تصمیم گرفتم اگر مسئولان باشگاه فولاد مطالبات قطبی را پرداخت نکنند تا ۴۸ ساعت آینده به فیفا شکایت کنیم.
وی افزود:48 ساعت به مسئولان باشگاه فولاد فرصت می‌دهیم تا تکلیف مطالبات افشین قطبی را مشخص کنند. تا امروز هم فقط دو قسط از مطالبات قطبی پرداخت شده با وجود اینکه ۴ ماه است لیگ گذشته به پایان رسیده است.
مدیر برنامه های قطبی در ادامه صحبت هایش گفت با وجود این که من مسئولیتی در مورد بازیکنان خارجی فولاد نداشتم اما نفراتی چون مسی و آکاهوشی قصد داشتند به خاطر دریافت نکردن مطالباتشان اعتراض کنند اما همان زمان من به آن‌ها اعلام کردم شما از ایران بروید و من مطالبات تان را پیگیری می کنم.
وی تاکید کرد: متاسفانه مسئولان باشگاه فولادخوزستان اقدام عجیبی هم انجام داده‌اند و به خاطر یک باخت مقابل صنعت نفت ۲۰ درصد بازیکنان و کادر فنی را جریمه کردند. برای بازیکنان خارجی بسیار سنگین است و فکر می‌کنم حدود ۳۰۰ میلیون تومان می‌شود. جالب است فولاد خوزستان در فصل گذشته تیم هایی مثل تراکتورسازی و پرسپولیس را شکست داده که فقط به خاطر این بازی‌ها یک میلیون تومان پاداش گرفته اند اما به خاطر یک مسابقه ۲۰ درصد از قرارداد بازیکنان و سرمربی تیم را می خواهند کم کنند که این کار منصفانه نیست.
حاج باقر تصریح کرد: ما دوست نداشیتم کار به اینجا بکشد،جالب است قطبی فقط شش ماه با فولاد خوزستان قرارداد داشت و هشت ماه از آغاز همکاری وی با باشگاه فولاد گذشته اما مطالبات وی پرداخت نمی شود. از آنجایی که دوستان اصلاً کاری انجام ندادند و مطالبات این ۳ نفر را پرداخت نکردند ما تصمیم به شکایت گرفته ایم و فقط 48 ساعت برای روشن شدن وضعیت صبر خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: بازیکن ژاپنی و مسی مرتب با من تماس می‌گیرند و مطالباتشان را می‌خواهند و بارها بارها در این مدت من را تحت فشار گذاشته اند، من هم چندی پیش به آنها گفتم شما نگران نباشید که پول تان را می گیرید اما آنها همیشه با من تماس می‌گیرند و می‌گویند پول ما چه شد؟ همانطور که تاکید کردم اگرچه در مورد این دو بازیکن مسئولیتی ندارم اما بدقولی مسئولان فولاد باعث شده تا آنها نیز من را تحت فشار بگذارند. جالب است قرارداد افشین قطبی هم در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه به پایان رسیده و چهارماه است لیگ تمام شده اما هیچ اتفاقی در مورد مطالبات قطبی نیفتاده است. تاکید می‌کنم اگر مطالبات قطبی تا ۴۸ ساعت آینده تعیین تکلیف نشود وی به همراه 2 بازیکن این تیم که در فصل گذشته در فولاد بودند به فیفا شکایت خواهند کرد.
 


کد مطلب: 400086

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/400086/حاج-باقر-مدیران-فولاد-یک-باخت-20درصد-بازیکنان-جریمه-کردند-قطبی-2-بازیکن-پولشان-می-خواهند

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com