کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه خبر داد

اعزام 200 سوادکوهی به حج بصیرتی در غرب کشور

23 مرداد 1398 ساعت 7:00

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه اعزام ۲۰۰ سوادکوهی به حج بصیرتی غرب کشور خبر داد.


سیدموسی حسین‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، به تشریح برنامه اعزام راهیان نور ضمن تبریک دهه ولایت و امامت با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس هدف از برگزاری و اعزام زائرین به راهیان نور غرب کشور را انتقال فرهنگ ایثار و شهادت عنوان و اظهار کرد: برگزاری اردوی حج بصیرتی غرب کشور با هدف معرفی دستاوردهای ۸سال دفاع مقدس و آشنايی هرچه بيشتر جوانان با فداکاری ها و ایثارگری های رزمندگان غيور و شجاع ايران اسلامی برگزار می‌شود و مقدمات کار و ثبت نام از زائرین طی فراخوان و برنامه ريزی که از سوی ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه و حوزه‌های برادران و خواهران تابعه صورت می پذیرد، انجام می‌شود.

وی به حضور رهبر معظم انقلاب در مناطق عملیاتی اشاره و خاطرنشان کرد: راهیان نور با فرهنگ مردم عجین شده و مصادیق متعددی را ما در ایام نوروز و لحظات تحویل سال می‌توانیم نام ببریم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه در ادامه با تبریک روز خبرنگار  به اهمیت و نقش خبرنگاران اشاره و اظهار کرد: خبرنگاران ساعی و متعهد ما باید این حرکت فرهنگی را بنحو احسن به افکار عمومی منتقل نمایند چرا که امروز نقطه عزیمت دشمن در حوزه جنگ نرم با اسلحه و ابزار رسانه است بنابراین آنچه در این بین کار و رسالت اهالی متعهد رسانه را دو چندان می‌کند انتقال بجا، بهنگام و درست  این فرهنگ غنی دفاع مقدس است.

حسین‌نژاد افزود: عزیزان ما در حوزه رسانه نباید از راهیان نور که بستر گسترش از خود گذشتگی ها و فداکاری است، غافل شوند.

وی با اشاره به تعداد زائرین اعزامی اظهار کرد: ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه اعزام ۲۰۰نفر به استعداد ۴ دستگاه اتوبوس را در این اردوی زیارتی در دستور کار خود قرار داد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه به برنامه های این سفر اشاره و خاطرنشان کرد: حضور زائران در باغ موزه دفاع مقدس، تپه الله اکبر و یادمان عملیات والفجر۴، شرکت در رزمایش فرهنگی بخشی از برنامه اردوی راهیان نور غرب است.

انتهای پیام/


کد مطلب: 400002

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/400002/اعزام-200-سوادکوهی-حج-بصیرتی-غرب-کشور

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com