تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۰
کد مطلب : ۳۹۹۹۹۱
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تا سه ماه آتی، ارتباطات مناسب در سه شهرستان تفرش آشتیان و فراهان انجام شود.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،محمدجواد آذری جهرمی ظهر امروز در نشست شهرستان تفرش اظهار داشت: باید نحوه استفاده در روستاهایی که امکان اینترنت دارند به مردم اطلاع‌رسانی و  آموزش داده شود.
وی افزود: با توجه به اینکه ۳۵ هزار نفر از جمعیت سه شهرستان در روستاها ساکن هستند باید رومینگ بازگشایی و اطلاع‌رسانی گسترده صورت گیرد و اولویت با روستاهای گردشگری است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تأکید بر پیگیری مصوبات سفر بیان کرد: باید یک تیم تشکیل شود و در خصوص مباحث ارتباطات روستاها تصمیم‌گیری شود و در مهرماه طی سفر دوباره به استان پیگیری می‌شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: باید پوشش جاده‌ای گردنه گیان و نقره کمر نیز انجام شود و اعتبارات، تجهیزات و امکانات از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و جانمایی مکان نیز از محل استانداری تأمین شود.
آذری جهرمی بیان داشت: باید مشکل واگذاری تلفن ثابت در مناطق شهری تفرش آشتیان و فراهان نیز با جدیت مورد پیگیری قرار گیرد.
وی با بیان اینکه باید ارتباطات مناسب را در سه شهرستان به‌ویژه روستاها فراهم کرد گفت: اقدامات مناسبی در سه شهرستان صورت گرفته اما کافی نیست و جلب رضایت مردم باید در اولویت قرار گیرد.
 جهرمی تاکید کرد: با توجه به اینکه نیاز بیشتر مردم منطقه کشاورزی و گردشگری است باید در راستای فراهم کردن زیرساخت‌های ارتباطات در سه شهرستان گام‌های مؤثری برداشت.
به گفته وی میزان اعتبارات برای ارتباطات سه شهرستان دو میلیارد تومان است.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما