کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

همه پروازهای فرودگاه بین المللی هنگ کنگ لغو شد

22 مرداد 1398 ساعت 20:10

به دنبال حضور معترضان هنگ کنگی در فرودگاه بین‌المللی این شهر، همه پروازهای خروجی این فرودگاه به حالت تعلیق درآمده است.به گزارش بلاغ،به دنبال تشدید دامنه اعتراضات و اغتشاشات در هنگ کنگ و کشاندن آن به فرودگاه، همه پروازهای این فرودگاه به حالت تعلیق درآمده است و پذیرش مسافران در گیتهای کنترل بلیط متوقف شده است. 
این برای دومین روز است که فرودگاه هنگ کنگ به دلیل حضور معترضان در آن دچار اختلال در فعالیتهای روزمره خود شده است. 
براساس گزارش رویترز، یک مقام فرودگاه گفته است که عملیات ترمینالهای فرودگاه بین المللی هنگ کنگ به طور جدی دچار اختلال شده است و علت آن تیز تجمع معترضان در سالنهخاهی ترمینال است. 
وی تاکید کرد که کنترل بلیط‌ها از ساعت 4:30 بعدازظهر به صورت کامل متوقف شده است. 

 
به دنبال حضور معترضان در فرودگاه هنگ کنگ، فرماندار این منطقه صبح روز سه شنبه نسبت به ادامه اعتراضات قویا هشدار داد. 
«کاری لام» رئیس منطقه هنگ‌کنگ امروز هشدار داد در صورتیکه اعتراضات خشونت‌آمیز پایان نیابد، پیامدهای خطرناکی به همراه خواهد داشت.
وی تصریح کرد:‌«خشونت، خواه استفاده از خشونت یا اینکه تحریک به خشونت باشد، موجب می‌شود که هنگ‌کنگ در مسیر بدون بازگشت قرار گیرد، و جامعه هنگ‌کنگ را در وضعیت نگران‌کننده و خطرناکی سوق می‌دهد».
لام ضمن دعوت معترضان به آرامش، تصریح کرد: «در هفته گذشته، اوضاع هنگ‌کنگ موجب شد از اینکه به این وضعیت خطرناک رسیدیم، نگران شوم. یک دقیقه وقت بگذارید و فکر کنید، به شهرمان، به خانه‌امان نگاه کنید. آیا دوست دارید شاهد سوق دادن آن به پرتگاه باشید».
 


کد مطلب: 399987

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/399987/همه-پروازهای-فرودگاه-بین-المللی-هنگ-کنگ-لغو

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com