تاریخ انتشارسه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
کد مطلب : ۳۹۷۵۵۰
رئیس اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری شهرستان بابل گفت: نخستین نمایشگاه الکامپ مازندران در بابل از تاریخ یکم تا چهارم مرداد ماه در مصلی بابل از ساعت 18 تا 23 برگزار می‌شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،بهروزعالمیان‌درون‌کلایی در نشست خبری با اصحاب رسانه در شهرستان بابل اظهار کرد: اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری از سال ۸۶ در بابل تاسیس شد، از سال 97 پیگیر برگزاری نمایشگاه الکامپ در بابل شدیم که از تاریخ یکم تا چهارم مرداد ماه در مصلی بابل از ساعت 18 تا 23 برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سعی داریم این نمایشگاه هر ساله برگزار شود، افزود: این نمایشگاه در 50 غرفه در زمینه کامپیوتر، شبکه، داده پرداز، ماشین‌های اداری، سیستم امنیتی، برنامه نویسی، دانش‌بنیان، استارت آپ و... با 30 درصد تخفیف پذیرای بازدیدکنندگان است.

رئیس اتحادیه رایانه و ماشین‌های اداری شهرستان بابل تصریح کرد: این نمایشگاه با هدف شناسایی و معرفی توانمندی اعضا صنف آی تی شهرستان بابل برگزار می‌شود.

عالمیان مشکل اصلی اتحادیه را پرداخت مالیات برشمرد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۲۶۷ واحد دارای مجوز تحت پوشش اتحادیه است که شامل کافی‌نت، گیم‌نت، برنامه‌نویسی، تولید نرم‌افزار و صفحات وب، شبکه، ماشین‌های اداری، قطعات کامپیوتر، تولید نرم‌افزار است.

این مسئوول با بیان اینکه 29 واحد گیم نت دارای مجوز در بابل فعالیت دارد، یادآور شد: 23 اخطار پلمپ به گیم نت داشتیم که به 13 مورد فرصت داده شد.  

وی همچنین از مشتری‌ها خواست در خرید لوازم کامپیوتری حتما جواز کسب و نرخ‌نامه اتحادیه در آن واحد تجاری را برای جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی بررسی کنند و فاکتورهایی که نسبت به هزینه آن مشکوک هستند برای استعلام رایگان به اتحادیه مراجعه کنند.

عالمیان با اشاره به هدف از برگزاری این نمایشگاه گفت: هدف نشان دادن توانمندیهای همکاران فعال در عرصه It شهرستان شامل کامپیوتر، ماشین‌های اداری، شبکه، هوشمندسازی، سیستم‌های امنیتی، برنامه نویسان، استارت‌آپ‌ها و دولت الکترونیک،ایجاد بازار جدید برای همکاران در سازمان‌های دولتی و خصوصی و ادارات و دسترسی بهتر شهروندان به خدمات مناسب، رونق کسب کار و بهبود فضای شغلی، ایجاد ارتباط بین مدیران شرکت‌های بزرگ و خرد با شرکتهای دانش بیان و استارت آپ‌ها، ایجاد بستر مناسب جهت اشتغالزایی و مشاوره‌های شغلی در طول نمایشگاه و برگزاری درک شاپ (دوره های آموزشی کوتاه مدت) در حوضه کسب و کار و موارد تخصصی است.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما