تاریخ انتشاريکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
کد مطلب : ۳۹۷۳۷۵
معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) با اشاره به اجرای طرح ملی «مهر بی‌کران» از دهه ولایت و امامت در مساجد و امامزادگان گفت: در قالب این طرح جمعه‌ها بعد از نماز مغرب و عشاء زیارت آل یاسین قرائت می‌شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،حجت‌الاسلام محمدصادق کفیل، معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) در گفت‌وگو با خبرنگار  با اشاره به اجرای طرح «مهر بی‌کران» در مساجد و امامزادگان کشور اظهارداشت: یکی از بهترین راهکارهای پیوند با امام زمان(عج) قرائت زیارت آل یاسین است که این زیارت از سوی ایشان بیان شده است و بر آن سفارش بسیار داشته‌اند.

وی اضافه کرد: بزرگان دین و علما تأکید بسیاری بر قرائت دائمی این دعا داشته‌اند.

کفیل با اشاره به اینکه روز جمعه متعلق به امام زمان (عج) است و مساجد و امامزادگان نیز بهترین پایگاه برای فعالیت‌های دینی محسوب می‌شوند، گفت: بر این اساس اجرای طرح «مهر بی‌کران» در این روز در دستور کار قرار گرفت و مقرر شد روزهای جمعه بعد از نماز مغرب و عشاء در تمامی مساجد و امامزادگان کشور زیارت آل یاسین قرائت شود.

وی افزود: این طرح، «مهر بی‌کران» نامگذاری شده است زیرا در این زیارت‌نامه به رحمة‌الواسعه بودن خداوند اشاره شده است که امام زمان (عج) نیز مظهر این مهر و رحمت بی‌کران خداوند محسوب می‌شوند.

معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) در پایان خاطرنشان کرد: این طرح با مشارکت ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه از دهه امامت و ولایت در مساجد و آستان امامزادگان کشور اجرا می‌شود.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جوان‌فریبی با بزن و بکوب
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
غربت محرومان در مجلس توانگران
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱
مهدویان و سیمرغ شکسته
يکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳