تاریخ انتشارجمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
کد مطلب : ۳۹۷۱۱۲
شهید رضا آزمون در وصت‌نامه خود آورده است: تأكيد مى‌كنم بر بالا بردن سطح توليدات كه با خودكفا كردن مملكت مشت دندان‌شكنى بر ابرقدرت‌ها مى‌زنيد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،«شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید رضا آزمون

شهید رضا آزمون در تاریخ چهارم خردادماه سال 38 در همدان به دنیا آمد. وی بعد از اعزام به جبهه در تاریخ 25 آبان‌ماه سال 61 بر اثر درگیرى مستقیم با دشمن بعثی به شهادت رسید.

آنچه می‌خوانیم بخشی از وصیت‌نامه شهید است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ان الله یحب الذین یقاتلون فى سبیله صفا کانهم هم بنیان مرصوص

این وصیت‌نامه یکى از هزاران عضو از اعضای حزب‌الله است. حزبى که به گستردگى تمام مستضعفین صالح و مومن‌ جهان تشکیل شده است. حزبى با قدرت خدائى که این قدرت را در درون خود نهفته دارد که اگر اجل و موقعش فرارسد آنچنان سیل‌وار و طوفان‌وار بر طاغوتیان یورش مى‌برد که دیگر اثرى از کفر و نفاق در جهان نماند.

و این خیزش و این رستاخیز مقدمه‌اش در ایران اسلامى عزیز ما به رهبرى مردى از تبار حق و از فرزندان رسول‌الله آغاز گشته است. خمینى این کلمه محبوب تاریخ مانند ظهور عیسى مسیح (ع) بوده و اینک طلیعه‌دار لشکر توفنده مهدى(عج) است و مردم جهان را به رستاخیز مى‌خواند و فرداى نه چندان دور است که پرچم را به فرمانده و اربابش مى‌سپارد و رستاخیز آغاز می‌شود.

حقیر بسى خوشحالم که به عنوان یک بسیجى سرباز امام زمان(عج) در این بسیج عمومى در صف سربازان این رهبر بزرگ فراگرفته‌ام؛ باشد که با نثار خون خود راه را براى آیندگان باز کنم و آنها را به ادامه راه فرا خوانم.

لذا پیامم به شما اى عزیزان این است که راه ما را ادامه دهید. جبهه ما با رویارویى و غلبه بر صدام خاتمه نمى‌پذیرد پس از سقوط قریب‌الوقوع صدام، نوبت شماست که در جبهه قدس این قبله اول مسلمین شرکت جوئید.

از شما انتظار دارم که امام را هرگز فراموش نکنید و دستوراتش را با تمام وجود گوش داده و عمل کنید.

حتما نمازها را در مسجد با جماعت بخوانید. مگر امام نفرمود مساجد سنگرند و تأکید مى‌کنم بر بالا بردن سطح تولیدات که با خودکفا کردن مملکت مشت دندان‌شکنى بر ابرقدرت‌ها مى‌زنید؛ به امید روزى که ایران اسلامى در جهان صادرکننده ایمان و همه مایحتاج زندگى باشد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

به چه کسانی باید رأی داد؟
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱
وجوب انتخاب اصلح
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۱
جوان‌فریبی با بزن و بکوب
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
غربت محرومان در مجلس توانگران
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱