کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

نائب رئیس فدراسیون فوتبال: با خاطیان لیگ برتر فوتبال طوری برخورد می‌کنیم که تکرار نشود

20 تير 1398 ساعت 19:50

نائب رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه همیشه لیگ برتر فوتبال در سلامت برگزار می‌شد، اما در سال جاری اتفاقی افتاد که در کمیته انضباطی بررسی می‌شود، گفت: با خاطیان لیگ برتر فوتبال طوری برخورد می‌کنیم که تکرار نشود.


به گزارش بلاغ، لیلا صوفی‌زاده ظهر امروز در حاشیه نشست نمایندگان فوتسال بانوان کشور در جمع خبرنگاران گفت: این نشست هر سال برگزار می‌شود و در سال جاری میزبانی با مشهد بود، نکته مهم در این نشست‌ها استفاده از تجربیات یکدیگر و به اشتراک گذاشتن آن‌ها است.

نائب رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: مسابقات فوتبال بانوان در رده ملی اردیبهشت ماه به پایان رسید، تلاش فدراسیون این است که در کمیته فنی از گزینه‌های موجود ارزیابی داشته باشیم تا در بهترین شرایط اردوها‌ و فعالیت‌های فوتبال بانوان ادامه داشته باشد، باید با توجه به شرایط اقتصادی موجود کشور اردوها و اعزام‌ها ادامه داشته باشد و این موضوع بهانه‌ای برای توقف کار ما نیست.

وی بیان کرد: با برنامه‌ریزی منسجم فعالیت‌ها پیش می‌رود، تیم‌ ملی فوتسال بانوان از مسابقات روسیه بازگشتند و به زودی اردوهای تیم ملی فوتسال بانوان شروع می‌شود.

صوفی‌زاده در خصوص اعطای میزبانی جام باشگاه‌های آسیا به ایران گفت: مولفه‌های مختلفی از سمت AFC لحاظ می‌شود و اگر این استاندارد‌ها و شرایط مهیا باید باشد با تایید AFC می‌توانیم میزبان این مسابقات باشیم. 

نائب رئیس فدراسیون فوتبال افزود: پاداش‌ها براساس اولویت‌بندی و شرایط اقتصادی فدراسیون پرداخت می‌شود، البته دغدغه ما پرداخت به موقع پاداش‌ها است.

وی اضافه کرد: هر سال لیگ برتر فوتبال بانوان در سلامت برگزار می‌شود و قطعا اتفاقات و تخلفات در سال جاری در‌ کمیته انظباطی بررسی می‌شود تا ضمن برخورد با خاطیان دیگر شاهد چنین اتفاقاتی ناخوشایندی نباشیم.


کد مطلب: 396113

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/396113/نائب-رئیس-فدراسیون-فوتبال-خاطیان-لیگ-برتر-طوری-برخورد-می-کنیم-تکرار-نشود

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com