کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

پرهیز از اتراق در حاشیه‌های غیر ایمن جاده‌های مازندران

20 تير 1398 ساعت 19:20

رئیس پلیس راه مازندران گفت: با توجه به سفرهای تابستانی، مسافران از اتراق در نقاط غیرایمن و پرخطر پرهیز کرده و در حاشیه ایمن جاده‌ها و با رعایت فاصله مناسب مستقر شوند.


به گزارش بلاغ،علیرضا قدمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  در شهرستان ساری درباره آخرین وضعیت جاده‌های مازندران اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است.

وی افزود: از روز گذشته شاهد افزایش با ورودی در محورهای مازندران بودیم که برای فردا روز پُرترافیکی در محورهای مازندران به‌ویژه هراز و کندوان خواهیم داشت.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد کامیون و کامیونت تا ساعت 24 فردا از محور هراز، افزود: تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت نیز همچنان از محور کندوان ممنوع است.

قدمی با اعلام اینکه فردا محور کندوان یک‌طرفه خواهد شد، تصریح کرد: همچنین بحث اعمال محدودیت‌های یک‌طرفه به‌صورت مقطعی در محور کندوان نیز در دستور کار قرار دارد.

وی با تأکید بر پرهیز از ارتکاب رانندگان به تخلفات حادثه‌ساز، خاطرنشان کرد: با توجه به سفرهای تابستانی، مسافران از اتراق در نقاط غیرایمن و پرخطر پرهیز کرده و در حاشیه ایمن جاده‌ها و با رعایت فاصله مناسب مستقر شوند و مراقب کودکان باشند.


کد مطلب: 396110

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/396110/پرهیز-اتراق-حاشیه-های-غیر-ایمن-جاده-های-مازندران

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com