کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

کسی با سیستم دلالی در کشاورزی و دامپروری برخورد نمی‌کند

20 تير 1398 ساعت 11:35

نماینده مردم دشت ورامین در مجلس گفت: کسی حاضر نیست که با سیستم دلالی برخورد کند و تا زمانی که دامدار نتواند مستقیماً دام خود را عرضه کند با مشکل مواجه خواهیم بود.


به گزارش بلاغ،سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم دشت ورامین در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار  با اشاره به مشکلات کشاورزان اظهار داشت: ما معتقدیم که در حوزه دام‌پروری و برخی محصولات کشاورزی بیش‌ترین سود و ارزش‌افزوده زیر نظام دلالی می‌آید، به‌اصطلاح تولیدکننده ارزان می‌فروشد و از طرفی مصرف‌کننده بسیار گران می‌خرد.

وی گفت: این نظام دلالی است که باعث به وجود آمدن بخش عمده‌ای از مشکلات بازار کشور شده است و سیستم های نظارتی باید به گونه ای عمل کنند که این دلال ها از بازار حذف شوند

این مسؤول بیان کرد: ما بارها و بارها به استانداری تهران طی نامه‌ای اعلام کرده‌ایم که مستقیماً بیایند با دامداران توافق و قرارداد ببندند چرا که دامداران دشت ورامین پتانسیل این را دارد که گوشت کل استان تهران را با قیمت ثابت تأمین کنند.

نماینده مردم شهرستان‌های قرچک، ورامین، پیشوا در مجلس خاطرنشان کرد: کسی حاضر نیست که با سیستم دلالی برخورد کند و تا زمانی که دامدار نتواند مستقیماً دام خود را عرضه کند با مشکل مواجه خواهیم بود.


کد مطلب: 396044

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/396044/کسی-سیستم-دلالی-کشاورزی-دامپروری-برخورد-نمی-کند

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com