تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۷
کد مطلب : ۳۹۴۹۰۱
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، رئیس ‌شبکه دامپزشکی اراک گفت: قصاب اراکی به دلیل تخلف بهداشتی به کاشت یک هزار و ۲۰۰ اصله نهال محکوم شد.
«محمد رضا جوانمرد» افزود: این قصاب متخلف به دلیل کشف ۱۷۶ کیلوگرم گوشت حاصل از کشتار غیرمجاز و یک دست آلایش گاوی فله‌ای توسط مقام قضائی ابتدا به سه ماه و یک روز حبس تعزیری محکوم شده بود که حکم آن به کاشت نهال بدل از حبس تغییر یافته است.
وی، از کشف یک هزار و ۵۰ کیلوگرم آلایش خام دامی در شهرستان اراک خبر داد و ادامه داد: ۸۰۰ کیلوگرم شنسل مرغ در جریان بازرسی بازرسان شبکه دامپزشکی از واحدهای تولید، نگهداری و عرضه محصولات خام دامی از یک واحد مرغ فروشی به دلیل بالا بودن بار میکروبی و انجماد نادرست با دستور مقام قضائی از چرخه مصرف انسانی خارج شد.
رئیس ‌شبکه دامپزشکی اراک گفت: ۲۳۰ کیلوگرم گوشت قرمز با بار میکروبی بالا و انجماد غیراصولی نیز در جریان این بازرسی‌ها از یک واحد رستوران این شهرستان کشف و پرونده به مراجع قضائی استان ارسال شده است.
جوانمرد افزود: ۲۲ کیلوگرم مرغ فله‌ای با انجماد غیراصولی نیز در جریان بازرسی‌های مشترک شبکه دامپزشکی شهرستان اراک، نماینده دادسرا و شبکه بهداشت این شهرستان از واحدهای تولید، عرضه و نگهداری محصولات خام دامی انجام شد و از یک واحد سردخانه کشف شد. وی ادامه داد: در جریان بازرسی شبکه دامپزشکی اراک از واحدهای عرضه مواد خام دامی، یک واحد مرغ فروشی به‌دلیل جعل و استفاده از برچسب‌های تقلبی بر روی محصولات به مراجع قضائی معرفی و مهر و موم شد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

یار امام و یاور رهبری
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۷
مازندران قربانی ویروسی به نام بی‌تدبیری
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۸
نقش سرمایه اجتماعی در مبارزه با کرونا
شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹