تاریخ انتشارسه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹
کد مطلب : ۳۹۳۹۶۵
وزیر ورزش و جوانان در یک روز 8 حکم برای معاون مالی و توسعه منابع انسانی وزارت ورزش صادر کرده است!
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، با رفتن علی آقازاده از معاونت مالی و توسعه منابع وزارت ورزش، مسعود سلطانی‌فر در حکمی 10 آبان سال 96 ژاله فرامرزیان را به عنوان معاونت مالی منصوب کرد. فرامرزیان دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت دولتی با گرایش تحول اداری است و پیش از این به مدت 3.5 سال در سمت مدیرکل دفتر تشکیلات و بهبود روش‌های وزارت کشور خدمت کرده است. معاون جدید توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان یک‌سال نیز عهده‌دار سمت معاونت برنامه‌ریزی منابع و هماهنگی امور استان‌های معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری در دولت یازدهم بوده است.
وی بعد از حضور در وزارت ورزش برنامه‌های خوبی برای فدراسیون‌های ورزشی داشت اما موضوعی که اخیراً برای وی اتفاق افتاده مربوط به احکامی است که در یک روز توسط وزیر ورزش صادر شده است.
به گزارش فارس معاونت مالی وزارت ورزش نیز شغل‌های متعددی دارد و در کمیته‌های مختلف به عنوان رئیس‌فعالیت می‌کند.مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در تاریخ 27 خردادماه امسال 8 حکم برای ژاله فرامرزیان صادر کرده که به شرح زیر است:
* رئیس‌کمیته نظارت ارزیابی و مدیریت عملکرد
* رئیس‌کمیته فرهنگ و توسعه فرهنگ سازمانی
* رئیس‌کمیته آمار بخشی
* رئیس‌کمیته برنامه‌ریزی عملیاتی و ارتقای کیفیت خدمات
* رئیس‌کمیته مدیریت سرمایه انسانی
* رئیس‌کمیته مهندسی نقش و ساختار
* رئیس‌کمیته بهبود نظام‌ها و فناوری‌های مدیریتی
* رئیس‌کمیته دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداری
فرامرزیان علاوه‌بر ریاست کمیته‌های نامبرده، عضو هیئت‌رئیسه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خود درگیری و زوال رهبری آمریکا
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۲
مجلس دهم در برابر آئینه شفافیت
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
مجلس یازدهم بایدها و نبایدها
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴