کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی مازندران:

شهرداری‌ها در توسعه ورزش همگانی پای کار باشند

23 خرداد 1398 ساعت 14:21

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی مازندران ضمن بیان اینکه ورزش‌های همگانی یک محموعه مردم نهاد است؛ از شهرداری‌ها خواست در تجهیز پارک‌ها به تجهیزات و لوازم ورزشی مشارکت داشته و پای کار باشند.


به گزارش بلاغ، سیدرمضان شجاعی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه مرکز استان گفت: هیئت ورزش‌های همگانی مازندران که در بدو کار با 16 کمیته آغاز به کار کرده بود، اکنون با 30 کمیته فعال با ظرفیت 64 رشته در حال فعالیت است.

وی افزود: استان مازندران از جمله هیئت‌های نادر کشوری است که توانسته است تمام هیئت‌های خود را در تمامی شهرستان‌ها در تمامی رشته‌ها فعال کند.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی مازندران خاطرنشان کرد: در بررسی عملکرد سال 97، هیئت ورزش‌های همگانی مازندران توانست رتبه نخست را در میان تمامی هیئت‌های کشوری کسب کند.

شجاعی بیان کرد: استان مازندران توانست با کسب 930 امتیاز علاوه بر کسب رتبه نخست، بالاترین امتیاز عملکرد را در تمامی ادوار تاسیس هیئت‌های همگانی در کشور نیز کسب کند.

وی ادامه داد: این رتبه تنها مربوط به یک رشته نبوده و این هیئت توانسته در تمامی زمینه‌ها از جمله جذب و جلب ورزشکاران، توسعه کارت بیمه ورزشی، تخصیص اعتبار، برگزاری مسابقات، برگزاری دوره‌های آموزشی متفاوت، تربیت مربی و داور و فعال کردن تمامی کمیته‌ها و ظرفیت‌ها حائز بالاترین امتیازها شود.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی مازندران در پایان با بیان اینکه موفقیت هیئت ورزش‌های همگانی مازندران یک موفقیت ملی است؛ عنوان کرد: این موفقیت با تلاش بی ریا و بدون حقوق تمامی روسای هیئت‌های استان به دست آمده که با خرج حیثیت و توانایی این افراد و بدون هیچ منفعتی و با عشق و علاقه حاصل شده است.

این مسئول ضمن بیان اینکه ورزش‌های همگانی یک محموعه مردم نهاد است؛ از شهرداری‌ها خواست در تجهیز پارک‌ها به تجهیزات و لوازم ورزشی مشارکت داشته و پای کار باشند.

شجاعی در حاشیه این نشست در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص ارتباط استعفای اخیر او با حضور در انتخابات مجلس گفت: در پی درخواست‌های مردمی و تمایل شخصی‌ام برای حضور در این انتخابات به عنوان یکی از کاندیداها می‌بایست طبق قانون از سمت خود استعفا می‌دادم که با موافقت وزیر این کار انجام شد.

وی متذکر شد: هر چه تعداد کاندیداها از طیف‌های گوناگون بیشتر باشد، موجب حضور حداکثری مردم و همچنین نشاط سیاسی خواهد شد و اینکه از دل صندوق‌ها چه در می‌آید، انتخاب و رای خود مردم است.

انتهای پیام/


کد مطلب: 391861

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/391861/شهرداری-ها-توسعه-ورزش-همگانی-پای-کار-باشند

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com