تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
کد مطلب : ۳۹۱۷۶۹
لیست تیم ملی والیبال برای هفته سوم لیگ ملت‌ها اعلام شد که معنوی‌نژاد به دلیل مصدومیت در این لیست حضور ندارد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال 2019 از روز جمعه 25 خرداد‌ماه آغاز می‌شود و تیم ملی کشورمان در شهر ارومیه میزبان تیم‌های ملی کانادا، لهستان و روسیه خواهد بود.

ملی‌پوشان کشورمان در 2 هفته گذشته و در کشور‌های چین و ژاپن به مصاف حریف‌های قدرتمند خود رفتند و در پایان موفق به کسب 5 پیروزی شدند و تنها در یک دیدار برابر برزیل شکست خوردند.

امیر غفور، محمد‌جواد معنوی‌نژاد و مسعود غلامی از اصفهانی در هفته‌های اول  و دوم تیم ملی والیبال کشورمان را همراهی کردند و غفور سهم زیادی در پیروزی‌های تیم ملی داشت و در چند بازی امتیاز‌آور‌ترین بازیکن زمین شد.

لیست تیم ملی در حالی برای هفته سوم این مسابقات اعلام شد که با تصمیم سرمربی تیم ملی مرتضی شریفی در فهرست 14 نفره جانشین محمد‌جواد معنوی‌نژاد شده است؛ البته بنا به تصمیم کادر فنی محمدجواد معنوی‌نژاد در کنار ملی‌پوشان حضور خواهد داشت تا از شرایط رقابت‌ها دور نشود.

معنوی‌نژاد بود در بازی مقابل آرژانتین هنگام دفاع پایش روی پای سید‌محمد موسوی رفت و پیچ خورد و یکی از تاندون‌هایش دچار آسیب‌دیدگی شد، این بازیکن به دلیل مصدومیت بازی با ژاپن را نیز از دست داده بود.

وضعیت امیر غفور، پشت خط‌زن تیم ملی والیبال هم خوب نیست و این بازیکن اصفهانی که از ناحیه کمر دچار مصدومیت شده است، احتمال دارد در ترکیب تیم ملی در هفته سوم قرار نگیرد؛ غفور در بازی با ژاپن نیز به دلیل مصدومیت به میدان نرفت.

به گزارش فارس، برنامه مسابقات ایران در هفته سوم به شرح زیر است:

بازی اول: ایران – کانادا، جمعه 24 خرداد ساعت 18:30

بازی دوم: ایران – لهستان، شنبه 25 خرداد ساعت 18:30

بازی سوم: ایران – روسیه، یکشنبه 26 خرداد ساعت 18:30

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما