کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامسر خبر داد

کمک 4.7 میلیارد ریالی مردم رامسر به سیل‌زدگان

23 خرداد 1398 ساعت 9:00

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامسر گفت: مردم و بسیجیان رامسر از نخستین روزهای سیل فروردین در مازندران 4 میلیارد و 780 میلیون ریال کمک نقدی و غیر نقدی را به خسارت دیدگان سیل کمک کردند.


محمد محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، با قدردانی از هیئت امنای مساجد شهرستان رامسر به جهت مشارکت در طرح جهاد همبستگی کمک به سیل زدگان اظهار کرد: همت و تلاش هیئت امناهای مساجد شهرستان در جهت جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان استان مازندران بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.


وی افزود: با دغدغه دلسوزانه ای که هیئت امناهای مساجد شهرستان داشتند توانستیم ۲۵۰ میلیون ریال کمک نقدی با محوریت مسجد از سوی مردم به سیل زدگان استان مازندران داشته باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامسر بیان کرد: از نخستین روزهای وقوع حادثه سیل در استان های مختلف کشور و بویژه شرق استان مازندران مردم شهرستان رامسر کمک های نقدی و غیر‌نقدی متعددی را متقبل شدند.

این مسئول تصریح کرد: مردم و بسیجیان رامسر از طریق حوزه های مقاومت، اصناف، مساجد و مجموعه های فرهنگی و ورزشی تابعه بسیج به واقع سنگ تمام گذاشتند که جای تقدیر و سپاسگزاری دارد.

محمدی بیان کرد: در بخش کمک های غیرنقدی و کالاهایی همچون البسه، لوازم خانگی و... تاکنون ۴ میلیارد ریال کمک جمع آوری شده  و همچنین در بخش نقدی نیز ۵۳۰ میلیون ریال به سیل زدگان استان مازندران اهدا شده است.

وی در پایان یادآور شد: رامسر به عنوان شهرستان معین تعداد ۱۰ خانه آسیب دیده را تحت پوشش برای بازسازی و ترمیم بر عهده دارد که بسیج سازندگی شهرستان در جهت دریافت و ارسال کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم و بسیجیان آمادگی لازم را دارد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 391725

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/391725/کمک-4-7-میلیارد-ریالی-مردم-رامسر-سیل-زدگان

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com