تاریخ انتشارسه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
کد مطلب : ۳۹۱۵۳۰
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر گفت: شهریه دانشگاه آزاد با توجه به امکانات و اعضای هیئت علمی نسبت به موسسات آموزش عالی کمتر است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، علیرضا یکرنگی در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه در دانشگاه نیاز به علمی داریم که پیری به نوعی در خودش احساس جوانی کرده و جوان را به تجربه پیری برساند اظهار کرد: علم آموزی کاری متحرک بوده و نباید بدنبال این باشیم کتابی را به دانش آموزان درس بدهیم و باید با توجه به نیازها فرزندان را برای آینده تربیت کرده و علم آموزی کاربردی باشد.

وی با اشاره به اینکه دانشگاه ها دغدغه ها و مشکلات جامعه را حل می کنند تصریح کرد: اساس پیشرفت هر جامعه امید و روحیه خودباوری در جامعه است تا آینده خوبی رقم بخورد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر گفت: باید دنبال علم نافع باشیم که دردی از جامعه دوا کند و با توجه به تحریم های سنگین سبب شکست آن شده و شعار رونق تولید را تحقق بخشد.

یکرنگی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر در سطح شهرستان از لحاظ فضا، امکانات و اعضای هیئت علمی نسبت به دیگر دانشگاه ها برتری دارد.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد رامسر به جهت مقالاتی که در کنفرانس های مختلف داده شده جایگاه ویژه ای دارد.

این مسئول تصریح کرد: طرح های دانش بنیان سبب بازدهی اقتصادی و اجتماعی شده و مرکز رشد دانشگاه فعال تر می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر افزود: در دانشگاه آزاد مدارس مهارت آموزش حقوق ایجاد شده که با فنی و حرفه ای قرارداد بسته شد.

یکرنگی گفت: شهریه دانشگاه آزاد با توجه به امکانات و اعضای هیئت علمی نسبت به موسسات آموزش عالی کمتر است.

وی تصریح کرد: در جامعه اینطور عنوان می شود که دانشگاه آزاد پولی است که با این نظر موافق نیستم و به یک سری افراد با شرایط خاص کمک و برای نخبگان امتیاز قائل هستیم که هدف ما خدمتگزاری است.

وی با بیان اینکه در دانشگاه آزاد واحد رامسر ۱۴۰۰ دانشجو و ۴۷ عضو هیئت علمی داریم گفت: برخی رشته ها در سال ۹۴ حذف شد و شرایط سختی برای دانشگاه آزاد وجود دارد و رشته هایی که از ما گرفته اند احیا می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر تصریح کرد: سطح کیفی دانشگاه نسبتا خوب بوده که دانشجویان از مقاطع مختلف در بهترین رشته ها قبول شدند و مقالاتی در مجامع بین المللی دادند که معتبر بود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما