کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

سجادی: جبهه پیروان می‌تواند با سایر اصولگرایان انسجام و همگرایی داشته باشد

5 خرداد 1398 ساعت 17:50

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه گروه‌های اصولگرایی هنوز به آن معنا دور هم جمع نشده‌اند،‌ گفت: پیشنهاد ما این است که ساختاری طراحی شود که گروه‌های مرجع از یکدیگر حمایت کنند.


به گزارش بلاغ،سیدکمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار با اشاره به جزئیات جلسه پنج‌شنبه گذشته جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه تأکید ما این است که اصولگرایان ساختاری داشته باشند که همه یا اکثر اصولگرایان مانند چتری زیر آن قرار گیرند، اظهار داشت: طوری نباشد که تعدادی زیر این چتر قرار گیرند و تعدادی دیگر نیز وارد وحدت اصولگرایان نشوند. 

وی افزود: گروه‌های مرجعی مثل جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و گروه‌های اصولگرا که به اصول انقلاب پایبند هستند می‌توانند با این مبانی گرد هم بیایند و انسجام خوبی داشته باشند.

سجادی با تأکید بر اینکه جبهه پیروان می‌تواند برای وحدت اصولگرایان موثر باشد و این طور نباشد که گروه‌ها تفرقه و تشتت داشته باشند، گفت: جبهه پیروان با ظرفیتی که دارد و با تعداد تشکل‌هایی که عضو آن است می‌تواند با سایر اصولگرایان انسجام و همگرایی داشته باشد که با آن انسجام وارد انتخابات شوند و نه با تشتت و تفرقه و جزیره‌ای عمل کردن. 

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه گروه‌های اصولگرایی هنوز به آن معنا دور هم جمع نشده‌اند تصریح کرد: پیشنهاد ما این است که ساختاری طراحی شود که گروه‌های مرجع از یکدیگر حمایت کنند و اصولگرایان با اتحاد و همبستگی وارد انتخابات شوند.


کد مطلب: 388752

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/388752/سجادی-جبهه-پیروان-می-تواند-سایر-اصولگرایان-انسجام-همگرایی-داشته-باشد

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com