کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

عرب: فقط حدسم را در مورد رای سوپر جام گفتم/ بعد از جام حذفی وارد نقل و انتقالات می‌شویم

31 ارديبهشت 1398 ساعت 15:50

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، گفت: با توجه به مدارک موجود و دفاعیاتی که صورت گرفت، فقط حدسم را در مورد رای سوپر جام گفتم.


به گزارش بلاغ، ایرج عرب در مورد پیروزی شب گذشته پرسپولیس مقابل السد قطر و تقدیر از ژاوی در آخرین بازی که به میدان رفت، گفت: دیشب شب خوبی بود اما متاسفانه نتیجه بازی در کار ما تاثیر نداشت. از ژاوی با توجه به آخرین حضورش در میدان فوتبال تقدیر کردیم. توانستیم شب پر نشاطی برای هواداران رقم بزنیم و با روحیه خوب به مصاف سپاهان برویم.

وی در پاسخ به این سوال که در مصاحبه‌ای گفته پرسپولیس برنده سوپر جام است و آیا اطلاعی در مورد رای این بازی به دست آورده است، گفت:‌ از من سوال شد‌ که نتیجه سوپر جام چه می‌شود که من هم‌ با توجه به شرایط، قرائن و لایحه‌ای که از سوی ما و سازمان لیگ تقدیم مسئولان شد اعلام کرده رای به سود ما خواهد بود‌. فقط از من سوالی شد و من جوابی بر اساس نظر خودم دادم اما اینکه آیا  از رای خبر داریم یا نه جواب منفی است و فقط ‌حدسم را گفتم‌.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه چه زمانی رای سوپر جام اعلام می‌شود، عنوان کرد: مثل اینکه زمان اعلام رای یک ماه عقب افتاد. قاعدتا باید این رای در خرداد اعلام شود اما از اینکه چه روزی این اتفاق رخ می‌دهد بی اطلاع هستم‌.

وی در مورد دیدار نیمه نهایی جام حذفی و تقسیم سکوها بین هواداران پرسپولیس و سپاهان، اظهار داشت: همه ما در یک کشور زندگی می‌کنیم. استان اصفهان، استان آذربایجان غربی و ... برای ما فرقی ندارند. همه ایرانی هستیم و تلاش همه برای انجام بازی در شرایط مناسب است. درخواست کردیم تدابیر لازم اندیشیده شود تا بازی بدون مشکل انجام شود. خودمان را آماده کردیم برای برگزاری یک بازی آرام و پر نشاط هر کاری که لازم است را انجام دهیم. خیلی کارها انجام شده تا بازی در فضایی خوب برگزار شود. باید به فکر فوتبال باشیم و مسابقه را به محل حاشیه تبدیل نکنیم. باید چارچوب قوانین را رعایت کنیم و به حواشی دامن نزنیم. باشگاه پرسپولیس در این مورد روی حرفش هست و تلاش می‌کند بستر را برای ایجاد شرایط مناسب و انجام بازی در یک فضای خوب و آرام را فراهم کند. کارهای زیادی برای انجام یک بازی خوب انجام شده است. ما تلاش می‌کنیم به حواشی دامن نزنیم هر چند که گاهی نسبت به این مسئله انتقاد می‌شود اما ما روی حرفمان هستیم.

عرب در مورد اینکه او اعلام کرده نمی‌داند از دست فضای مجازی و کانال‌های پر هوادار چه کند، گفت: در این مقطع برخی مسائل را بررسی کردم و متوجه شدم گاهی هجمه‌های که در یک مقطع به تیم وارد می‌شود که فلان بازیکن را جذب کنیم یا اینکه با فلان بازیکن قطع همکاری کنیم طبیعی نیست  و از جایی به ما فشار وارد می‌شود. ما مشکلاتی مثل مسائل مالی و موانع قانونی برای جذب بازیکن داریم. هواداران واقعی ما انسان‌های بسیار شریفی هستند که خیلی هم نتیجه‌گرا نیستند هواداران ما به دنبال پاکی تیم ارائه عملکرد در حد نام پرسپولیس هستند. برخی این فضا را ایجاد می‌کنند که یک اتفاقی بدون توجه به موانعی که وجود دارد رخ دارد. این مسئله نشان می‌دهد جریاناتی وجود دارد.  وقتی این خط و ربط را بررسی می‌کنیم می‌بینیم خیلی این فشارها به خاطر دلسوزی نیست. امیدوارم دوستانی که فضای مجازی را رصد می‌کنند افرادی که به دنبال سود شخصی هستند را به مسیر درست راهنمایی کنند تا از این فضای نا درست خارج شوند‌.

وی در  مورد اینکه اعلام شده تیم‌های باشگاهی نباید به اردوی خارجی بروند، تصریح کرد:‌ در گذشته هم گفتم به چیزی که ابلاغ می‌شود توجه می‌کنیم. در مصاحبه ممکن است منظور به شکل دیگری منعکس شود و با حرف اصلی متفاوت باشد. فعلا هیچ نامه و بخشنامه‌ای از وزارت ورزش، سازمان لیگ و فدراسیون که مسائل فوتبال زیر نظر آنها است به ما اعلام نشده است. البته باید به دو نکته مهم توجه شود. باید این مسئله شامل حال اردویی که اسپانسر هزینه اش را پرداخت می‌کند نشود و همچنین باید به باشگاه‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند توجه بیشتری شود چرا که در آنجا نیاز به حضور با آمادگی بیشتر است.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد مورد اینکه حمید رضا گرشاسب اعلام کرد باشگاهی  مثل پرسپولیس سالی 500 میلیارد درآمدزایایی دارد اما این پول را نمی‌دهند‌، گفت: ما بحثی در تبلیغات محیطی داریم. درخواست کردیم سهم ما را بدهند. احتمالا بحث گرشاسبی مربوط به حق پخش است که ما از این فاکتور محروم هستیم. گرشاسبی نظرش را گفته است. وقتی ما دولتی هستیم در درآمدزایی دست و پا بسته هستیم. ما نزدیک به 50 جلسه ‌اقتصادی زیادی داشتیم وقتی این رایزنی ها در حال به نتیجه رسیدن است برخی قوانین دولتی مانع از به نتیجه رسیدن آن می‌شود و باید همان شرایط بد گذشته را داشته باشیم‌.

وی در مورد اینکه برانکو اعلام کرده اسکلت پرسپولیس برای فصل بعد حفظ می‌شود اما وضعیت برخی بازیکنان مثل بیرانوند که پیشنهاد جدی دارند چه می‌شود، عنوان کرد: در جلسه‌ای که با برانکو داشتیم او گفت تا بعد از جام حذفی وارد مباحث نقل و انتقالات نشویم. 26 بازیکن قرارداد دارند. برانکو فقط گفت‌ برخی بازیکنان ‌اگر پیشنهاد خارجی دارند به باشگاه رسما اعلام شود تا حقی ضایع نشود و جلوی پیشرفت بازیکنان را نگیریم. فعلا چیزی در این مورد در باشگاه مطرح نیست.

عرب در مورد اینکه سیدجلال حسینی در مصاحبه خود اعلام کرد بعید است پرسپولیس و استقلال خصوصی شوند، عنوان کرد‌: یکی از موارد بسیار مهم در انجام هر کاری وجود‌ اراده هست. در وزارت ورزش و باشگاه پرسپولیس اراده واگذاری وجود دارد. وزیر جلسات مختلفی گذاشته و اصرار بر واگذاری دارد. امروز هم یک جلسه داریم و قبلا 7-8 جلسه با سازمان خصوصی‌سازی داشتیم. هر چه نیاز بوده باشگاه تهیه کرده و به مسئولان ارائه داده است. واگذاری خیلی سخت است. خیلی از جاها با قیمت بالاتر واگذار شده اما اینجا بحث پرسپولیس و برخی حساسیت‌ها هست اما بالاخره این کار باید انجام شود. باشگاه‌ داری دولتی به بن بست خورده و برای این حرفم سند دارم. این مشکلات را با گوشت، خون و پوستم حس کردم. تغییرات مدیریتی نتیجه نداد و باید ساختار عوض شود. باید این خصوصی‌سازی به روش درست و صحیحش انجام شود.


کد مطلب: 387920

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/387920/عرب-فقط-حدسم-مورد-رای-سوپر-جام-گفتم-بعد-حذفی-وارد-نقل-انتقالات-می-شویم

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com