تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
کد مطلب : ۳۸۶۱۵۵
مدافع ماشین سازی مدعی است آنها برای حفظ اعتبار خودشان برابر پرسپولیس به میدان می‌روند و توجهی به حواشی بالای جدول ندارند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ،  مسیح زاهدی، مدافع ماشین سازی در آستانه دیدار حساس تیمش برابر پرسپولیس که تاثیر زیادی در سرنوشت قهرمانی و تیم‌های بالای جدولی دارد، در خصوص شرایط تیمش گفت: شرایط خوبی داریم و تمرینات با جدیت دنبال می‌شود و قصد داریم نتایج نه چندان خوب هفته‌های اخیر را جبران کنیم و در دیدار حساسی که داریم یک بازی خوب ارائه دهیم و با امتیاز برگردیم.

وی درباره حواشی دیدار با سپاهان و شکست ماشین سازی در این جدال گفت: بنده خدا بهزادی کریمی یک حرفی زد و بعد از آن هرچقدر خواستند جنجال ایجاد کردند و حتی شنیدم باشگاه پرسپولیس شکایت کرده است. اگر پرسپولیسی‌ها فکر می‌کنند ما به سپاهان راه دادیم معنی‌اش این است که بازی را ندیدند. ما چندین موقعیت داشتیم و اگر کمی خوش شانس بودیم می‌توانستیم به بازی برگردیم و حتی پیروز شویم ولی بدشانس بودیم که هم گل اول را زود خوردیم و ریتم بازی از دست‌مان خارج شد و هم گل دوم را زمانی خوردیم که همه تیم در حمله بود و روی ضد حمله غافلگیر شدیم. اگر دقت کنید من و چند مدافع دیگر تیم هم جلو بازی می‌کردیم و خودم موقعیت گل داشتم که با بدشانسی وارد دروازه نشد.

زاهدی درباره اینکه در تبریز قهرمانی سپاهان را به پرسپولیس ترجیح می‌دهند گفت: اصلا چنین مسائلی نیست و در تبریز همه فکر تیم‌های خودشان هستند و برای کسی فرقی ندارد پرسپولیس قهرمان شود یا سپاهان. پرسپولیس سرنوشتش دست خودش است و اینطوری نیست که ما تعیین کنیم کدام تیم قهرمان می‌شود. ما در ماشین سازی فقط برای آبرو و شرف خودمان بازی می‌کنیم و سعی می‌کنیم با نتایج خوب در دیدارهای باقی مانده تا حد ممکن در جدول بالا برویم و اگرهم بخواهیم به نتایج سایر تیم‌ها اهمیت بدهیم برای تراکتورسازی است که تیم همشهری ما است و اتفاقاً اگر سپاهان را می‌بردیم شانس سهمیه تراکتورسازی بیشتر می‌شد.

مدافع ماشین سازی درباره بازی برابر پرسپولیس گفت: بازی سختی داریم و پرسپولیس می‌آید تا در این بازی قهرمانی خودش را مقابل هوادارانش مسجل کند و انگیزه زیادی برای این بازی دارد و همین موضوع کار ما را سخت می‌کند ولی این را بگویم که سوای نتیجه بازی روز سختی برای آنها رقم خواهیم زد و اجازه نمی‌دهیم به سادگی از این بازی امتیاز بگیرند و پیروز شوند. ما سال گذشته هم فاصله‌ای تا بردن پرسپولیس نداشتیم و در دقیقه 96 گل خوردیم در حالیکه وقت های اضافه 4 دقیقه بود.

وی درباره اینکه آیا هواداران تراکتور همانند بازی رفت در تهران نیز حامی آنها خواهند بود یا خیر گفت: این بازی برای تراکتوری‌ها اهمیتی ندارد چون شانس قهرمانی ندارند و پرسپولیس رقیب آنها نیست و فکر نمی‌کنم در آزادی کسی برای طرفداری از ما بیاید چرا که پرسپولیس شانس قهرمانی دارد و هوادارانش می‌آیند جشن بگیرند و احتمالا ورزشگاه را پر می‌کنند.

زاهدی درباره شایعات مربوط به انتقال امتیاز این باشگاه گفت: من از این مسائل خبر ندارم ولی فکر نکنم آقای زنوزی تیم را واگذار کند. به هر جهت اگر تیم واگذار شود بعید می‌دانم بمانم. من یک فصل دیگر قرارداد دارم و تکلیفم در پایان فصل مشخص می‌شود. پیشنهاداتی دارم که از خارج از کشور هم هست و باید در پایان فصل ببینم چطور می‌شود.

 

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما