کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

می‌خواهم مثل رستم شاخ غول را بشکنم!

16 ارديبهشت 1398 ساعت 7:43

قهرمان تکواندو بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ گفت: شرایط اقتصادی کشور خوب نیست و تلاش می‌کنیم در این شرایط بد با کسب نتایج خوب دل مردم را شاد کنیم.


به گزارش بلاغ،میرهاشم حسینی در خصوص شرایط خود در آستانه مسابقات جهانی تکواندو اظهار داشت: یکی از بهترین اردوها را پشت سر گذاشتیم و تمرینات بسیار سختی را سپری کردیم. در این مدت به حدی فشار تمرینات بالا بود که چند بار به مرز گریه کردن رسیدم، اما این تمرینات پرفشار را تحمل کردم تا یک نتیجه خوب و مطلوب  برای کشورمان بگیرم. شرایط اقتصادی کشور خوب نیست و ما تلاش می‌کنیم در این شرایط بد با کسب نتایج خوب دل مردم را شاد کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که مدال نقره دوره گذشته خود در منچستر را تبدیل به طلا خواهد کرد، گفت: در مسابقات جهانی دوره گذشته تنها 18 سال سن داشتم و برای اولین بار بود که به مسابقات جهانی اعزام می‌شدم. مسابقات جهانی سختی خاص خود را دارد، اما تمام تلاش خود را انجام خواهم داد و امیدوارم نتیجه آن را هم بگیرم. در تمرینات هیچ چیزی کم نگذاشتم و تا آخرین لحظه، عرق ریختم و زحمت کشیدم.

قهرمان بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی در پاسخ به این سوال که بالاخره مقابل دائی هون لی، کره‌ای به برتری دست پیدا خواهد کرد، گفت: در افسانه‌های ایران و شاهنامه آمده که رستم شاخ غول را  شکسته است. دائی هون لی غول نیست اما یک بازیکن بسیار باهوش و قابل احترام است. در صورتی که این بار با او بازی کنم، تمام سعی و تلاش خود را انجام خواهم داد تا با نظرات کادرفنی با یک نتیجه خوب او را شکست دهم.

حسینی در خصوص اینکه تیم ملی شانس کسب سومین عنوان قهرمانی جهان را خواهد داشت، گفت: تمام تلاش خود را انجام دادیم و بچه‌ها تا ریختن اشک از چشمانشان تمرین کردند.  باید یکی از بهترین نتایج را در مسابقات جهانی کسب کنیم، در غیر این صورت باید به تلاش‌هایی که کردیم شک کرد.

 


کد مطلب: 385574

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/385574/می-خواهم-مثل-رستم-شاخ-غول-بشکنم

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com