کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

برانکو: مطمئنم قهرمان خواهیم شد

7 ارديبهشت 1398 ساعت 7:53

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس فضای ورزشگاه آزادی در شب رویارویی این تیم با سپاهان را بسیار باشکوه توصیف کرد.


به گزارش بلاغ،  برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل سپاهان در نشست خبری این بازی اظهار داشت: فضای بسیار باشکوهی در ورزشگاه حاکم بود. واقعاً از هواداران‌مان تشکر می‌کنم که از دقیقه اول تا پایان بازی از ما حمایت کردند. متأسفانه یکی از هواداران ما در طبقه دوم سکته کرده که اورژانس در حال احیای اوست. درباره همه اتفاقاتی که افتاد، نمی‌توان به سادگی اظهارنظر کرد. همچنین باید به بازیکنانم خسته نباشید و تبریک بگویم که واقعاً جنگیدند، تلاش کردند و برای بردن آمده بودند. در کنار این هواداران مطمئنم که قهرمان خواهیم شد.

بازیکنانم نشان دادند که خستگی بر آنها اثر ندارد
وی افزود: همان‌طور که قبلاً هم گفته‌ام، مبارزه و نبرد برای قهرمانی تا آخرین ثانیه و آخرین سوت داور ادامه خواهد داشت، اما بازیکنانم نشان دادند که خستگی بر آنها اثر ندارد و در هر سه جام با قدرت ظاهر شدند. از این بابت به آنها تبریک می‌گویم و مطمئنم که در پایان همه‌ی ما شاد خواهیم بود.

اتفاقاتی که امروز در ورزشگاه رخ داد در ورزشگاه‌ها خیلی پیش می‌آید
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این مسئله که حواشی روی سکوها، شعارها و شکستن صندلی‌ها توسط هواداران سپاهان چقدر روی بازی و حواشی آن تأثیرگذار بود، گفت: این اتفاقاتی است که متأسفانه در ورزشگاه‌ها خیلی پیش می‌آید. این دیگر بستگی به هواداران دارد و به آنها مربوط است، اما بازهم می‌خواهم به بازیکنام تبریک و خسته نباشید بگویم که در طول 90 دقیقه خستگی روی آنها اثری نداشت.

نمی‌توانم هیچ ایرادی از بازیکنانم بگیرم
برانکو در مورد اینکه پرسپولیس از دقیقه 60 به بعد با خستگی زیادی بازی می‌کرد و توانی برای بازی کردن نداشت که به نظر می‌رسد عامل تساوی مقابل سپاهان هم همین خستگی بوده است، اظهار داشت: اول اینکه به لحاظ آماری خیلی برتر از تیم سپاهان بودیم. من از نحوه بازی بازیکنانم راضی هستم. 60 درصد مالکیت توپ داشتیم، اما خُب سپاهان خیلی خوب دفاع کرد. نمی‌توانم هیچ ایرادی از بازیکنانم بگیرم. سپاهان به‌هرحال تیم دوم جدول است و نمی‌توان به سادگی چندین فرصت روی دروازه آنها ایجاد کنیم.

داور برای نیمه دوم که 10 دقیقه وقت اضافه داشت، 3 دقیقه در نظر گرفت!
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره عصبانیتش در پایان بازی که از سوی او بی‌سابقه بوده است، گفت: به خاطر برخی جزئیات در زمین بسیار ناراحت بودم. به خصوص در ثانیه‌های آخر که داور بازی را تمام کرد و اجازه نداد کار ما ادامه پیدا کند. نیمه اول دو دقیقه وقت اضافه کرد و در نیمه دوم که حداقل باید 10 دقیقه وقت اضافه می‌گرفت، فقط سه دقیقه وقت اضافه اعلام کرد. من آنقدری در فوتبال بوده و هستم که همه چیز را متوجه شوم.


کد مطلب: 385266

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/385266/برانکو-مطمئنم-قهرمان-خواهیم

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com