کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

به عکاسان گفت از غم پرسپولیسی‌ها عکس بگیرند!

5 ارديبهشت 1398 ساعت 11:00

پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان در شرایطی شکست خورد که با یک برد، کلید صعود به دور بعدی را به دست می‌آورد ولی این اتفاق رخ نداد.


به گزارش بلاغ،بازیکنان پرسپولیس آن‌قدر موقعیت از دست دادند تا در نهایت روی یک پنالتی و یک ضربه کاشته، مقابل مهاجمی که بار‌ها به پرسپولیس زخم زده، دست‌ها را بالا بردند و سه امتیاز را از دست دادند. 

در این دیدار، بازیکن تعیین‌کننده زمین کسی نبود جز عمر السومه. مهاجم تیم ملی سوریه که در دو دیدار مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز، دروازه علیرضا بیرانوند را باز کرده و بازی مقابل مدافعان و گلر‌های ایرانی را به خوبی بلد بود. این بازیکن، اما در جریان بازی، جنجال بزرگی ساخت که با اعتراض رسمی باشگاه پرسپولیس مواجه شد. 

ماجرا از زمان انتخاب زمین بازی توسط سیدجلال حسینی شروع شد. سیدجلال معمولاً در نیمه اول بازی‌ها و هنگام مراسم انتخاب توپ و زمین، قسمت جنوبی استادیوم را انتخاب می‌کند. در ورزشگاه راشد آل مکتوم، مسئولان باشگاه الاهلی عربستان با فشاری که به مسئولان اماراتی وارد آوردند، هواداران پرسپولیس را به قسمت جنوبی استادیوم کشاندند. به همین علت، سیدجلال در زمان انتخاب زمین در نیمه اول قسمت جنوبی را انتخاب کرد تا مدافعان این تیم پشت به هواداران بازی کنند و با حمایت و تشویق آنها، بتوانند با روحیه‌ای بالا، از دروازه محافظت کنند و البته فشار تماشاگران باعث کاهش روحیه مهاجمان الاهلی شود. در نیمه دوم که پرسپولیس گل می‌خواست نیز، نوبت به حمایت از مهاجمان از فاصله‌ای نزدیک‌تر می‌رسید. 

سیاست سیدجلال در انتخاب زمین، اما جواب نداد زیرا بی‌انگیزگی برخی پرسپولیسی‌ها نگذاشت تیم به گل برسد و روی یک ضدحمله سریع با پاس ۴۰ متری هافبک شیلیایی الاهلی، عربستانی‌ها موقعیت‌سازی کردند و با هنرنمایی عبدالرحمان غریب به پنالتی رسیدند. 

در این لحظه عمر السومه پشت ضربه پنالتی ایستاد. او مقابل خود، علیرضا بیرانوند، دروازه پرسپولیس و سپس سکو‌هایی که پر از تماشاگران سرخپوش بود را می‌دید، اما با این حال، ضربه‌ای مطمئن به توپ زد تا گل اول را ثبت کند. با این گل، روحیه بازیکنان کاهش یافت و در سمت دیگر الاهلی بود که روحیه گرفت، اما جنجال بزرگ، بعد از این گل رقم خورد. 


کد مطلب: 385204

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/385204/عکاسان-گفت-غم-پرسپولیسی-ها-عکس-بگیرند

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com