کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

با برترین نرم افزارهای هواشناسی گوشی های موبایل آشنا شوید

کالا سودا , 17 آذر 1397 ساعت 8:06

دانلود نرم افزار هواشناسی این روزها بیش از گذشته مورد نیاز کاربران قرار می گیرد. این نرم افزارها در دسته بندی های پرطرفدار کاربران قرار گرفته و میلیون ها بار توسط آنها دریافت شده است. پیشنهاد می کنیم اگر علاقه مند به دانلود نرم افزار هواشناسی هستید، این دو نرم افزار را از دست ندهید.


به گزارش بلاغ،نرم افزار The Weather Channel

این نرم افزار یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن هایی است که علاقه مندان دانلود نرم افزار هواشناسی از آن استفاده می کنند. این نرم افزار بیش از 100 میلیون بار توسط کاربران دریافت شده است. پس از دانلود نرم افزار هواشناسی یادشده می توانید به ویژگی های جالبی دست پیدا کنید. این نرم افزار با استفاده از 20 ایستگاه فضایی مختلف، وضعیت آب و هوایی را به نمایش می گذارد و از قابل اعتمادترین اپلیکیشن ها به شمار می رود.

این اپلیکیشن یک تفاوت خاص با نرم افزارهای دیگر دارد و آن اینکه علاوه بر نمایش وضعیت آب و هوایی، این امکان را به کاربران می دهد تا  ویدئوهایی از مکان های مختلف دنیا در زمینه حوادث را به نمایش بگذارند.با برترین نرم افزارهای هواشناسی گوشی های موبایل آشنا شوید

برخی از ویژگی های این نرم افزار به شرح زیر است:

 

نرم افزار HavaShenasدانلود نرم افزار هواشناسی نرم افزار HavaShenas

در کنار نرم افزارهای هواشناسی که شهرت جهانی دارند، دانلود نرم افزار هواشناسی یاد شده نیز جالب توجه خواهد بود. این نرم افزار داده های خود را از 18 منبع معتبر علمی دریافت و آنها را با هم ترکیب کرده و نتیجه ای بسیار دقیق را به شما نشان خواهد داد. درنتیجه ترکیب اطلاعات چند منبع با یکدیگر و میانگین گرفتن از تمام اطلاعات باعث می شود که دقت نتایج به دست آمده بسیار بالاتر رود. این نرم افزار بسیار ساده از تقویم ایرانی پشتیبانی می کند به همین دلیل طرفداران زیادی دارد.

برخی از ویژگی های این نرم افزار به شرح زیر است:


کد مطلب: 369155

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/369155/برترین-نرم-افزارهای-هواشناسی-گوشی-های-موبایل-آشنا-شوید

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com