مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی اعلام کرد

ممنوعیت جشن‌های نامتعارف در مهدهای کودک

تاریخ انتشارپنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۴
کد مطلب : ۳۶۸۲۰۱
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور با اشاره به ممنوعیت برگزاری جشن‌ها و مراسم‌های نامتعارف در مهدهای کودک گفت: دستورالعمل برگزاری هر نوع مراسم و جشن در مهدهای کودک در اختیار مدیران این مراکز قرار دارد و رعایت آن الزامی است.
محمد نفریه با اشاره به دستورالعمل صریح برگزاری جشن‌ها و مراسم‌‌های گوناگون در مهدهای کودک به ایسنا افزود: برگزاری هر مراسم و جشنی، در مهدکودک باید با رعایت عرف و شرعیات برگزار شود و این موارد جزو قوانین سازمان بهزیستی هستند.

 وی در ادامه با بیان اینکه برگزاری جشن‌ها و مراسم‌های خلاف عرف در مهدهای کودک ممنوع است، اظهار داشت: گاهی فیلم‌هایی در فضای مجازی با موضوع جشن‌های تولد لاکچری یا جشن‌های خلاف عرف منتشر می‌شود و این تصور را ایجاد می‌کند که این جشن‌ها در فضای مهدکودک‌ها برگزار شده‌اند، در حالی که این فضاها مربوط به جای دیگری است اما به اسم مهدکودک تمام می‌شود، چرا که برخی فکر می‌کنند هرجا کودکان جمع می‌شوند، مهدکودک است.
مدیرکل امور کودکان و نوجوانان بهزیستی کشور تصریح کرد: تمام مهدهای کودک‌ با رعایت قوانین و مقررات و برای کودکان خودشان می‌توانند جشن‌هایی را برگزار کنند. این مراسم و جشن‌ها در مهدکودک باید مطابق عرف و شرعیات باشد و این موارد جزو قوانین بهزیستی است که هر کسی مجوز احداث مهدکودک را دریافت کرده است، باید آنها را رعایت کند.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مجلس دهم در برابر آئینه شفافیت
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
مجلس یازدهم بایدها و نبایدها
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
پدر و پسر ناتنی همچون آمریکا و داعش
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
«نمی‌توانم نفس بکشم» و افسانه حقوق بشر!
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۰