تاریخ انتشاردوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
کد مطلب : ۳۶۳۸۳۳
نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی درباره شایعات اخیر در فضای مجازی مبنی بر حقوق 20 میلیونی خود در وزارت نفت، گفت: دامن زنندگان این شایعات نیز برخی از رقبای سیاسی هستند که تقوای سیاسی را رعایت نمی‌کنند.
۰
plusresetminus
مخالف طرح FATF هستم و سکوت نمی‌کنم/برخی از رقبا، تقوای سیاسی را رعایت نمی‌کنند
به گزارش بلاغ، سیدعلی ادیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره شایعات اخیر در فضای مجازی مبنی بر حقوق 20 میلیونی خود در وزارت نفت، اظهار کرد: در روزهای گذشته فردی با نام محمد مهاجری از نیروهای باسابقه مطبوعاتی و جزو اصولگرایان در توئیت خود مطلبی مبنی بر آنکه سید علی ادیانی و چند نماینده دیگر در وزارت نفت بیش از 20 میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند، نوشت.

وی افزود: در مرحله نخست برای حفظ مباحث اخلاقی با این فرد تماس تلفنی حاصل شد و به وی عنوان کردم آنچه که نوشته شد درباره حقوق من کذب است و این نوع پرداخت حقوق در چارچوب قانون نمی‌توان به کسی پرداخت کرد و ایشان در توئیت دیگری اعلام کرد برابر تماس آقای ادیانی وی این میزان حقوق را که در توئیت خود آوردم تکذیب می‌کنم.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: لازم است در دفاع از کارنامه مردم حوزه انتخابیه خود و آرای پاکی که به من دادند و در دفاع از رای آنان اعلام کنم که من در صحن علنی مجلس حدود هزار و 300 دقیقه اظهار نظر کردم و این در تاریخ پارلمان استان مازندران برابر اسناد رسمی مجلس بی‌سابقه است.

این مسئول، بیان کرد: تمامی این مذاکرات و صحبت‌هایم در صحن مجلس در کانال و سایت رسمی من قابل مشاهده است که به طور کل حدود 1300 دقیقه اظهار نظر است که این اظهارات در مجلس در زمینه طرح‌ها و لوایح، مسائل کشور، مصالح مردم و ارزش انقلاب و دفاع از حقوق مردم بوده است.

ادیانی خاطرنشان کرد: به اذعان همگان یکی از فعالان صحن علنی مجلس سیدعلی ادیانی است که این خود موجب می‌شود تا عده‌ای زجر بکشند و آنانی که در این زمینه دلنگرانی پیدا می‌کنند در سر بزنگاه زهر خود را آنجایی که احساس کنند که زخمی ایجاد شد همانند مگس بر روی زخم می‌نشینند.

وی دلیل دوم این گونه اظهار نظرهای خبیثانه را به نوع موضع گیری های تند برخی جریانهای افراطی وابسته به یک جناح سیاسی دانست و گفت: در کشور برخی افرادی همانند خودمان نصیرالدوله هستند و به دولت کمک می‌کنیم زیرا دولت بخشی از نظام است و حتی از دولت انتقاد هم می‌کنیم اما برخی افراد چه در درون و خارج مجلس عبیدالدوله هستند یعنی عبد دولت هستند و در نتیجه این افراد نمی‌توانند امثال ما را تحمل کنند.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: دامن زنندگان این شایعات نیز برخی از رقبای سیاسی هستند که تقوای سیاسی را رعایت نمی‌کنند و خود و جامعه را به گناه آلوده می‌کنند.

این مسوول ادامه داد: در این ماجرای اخیر نیز در توئیت مهاجری بسیاری از رسانه‌های ضد انقلاب آن را کار کردند و حتی در کشورمان کانال‌های خودی نیز آن را کار کردند در حالی که در دین اسلام آمده تا هنگامی که به صحت آن یقین ندارید نشر آن گناه است.

ادیانی خاطرنشان کرد: عده‌ای در کمین هستند تا افرادی که موثر هستند و قدرت کلام دارند و در برخی موارد مانع دستیابی به مطامع جناحی و حزبی می‌شوند را جلویشان را بگیرند.

وی علت مهم شایعات را این چنین بیان کرد: این افراد شایعه پراکن برای جلوگیری از فعالیت‌هایم در زمینه برخی از قراردادهایی که برخلاف نظام همانند بحث FATF، این اقدامات را انجام می‌دهند زیرا آنان مطمئن هستند که من در جناح مخالف این طرح صحبت خواهم کرد و برای منگنه قرار دادن من این شایعات را مطرح می‌کنند.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این را ضد انقلاب بداند که سید علی ادیانی به عنوان سرباز ملت و دفاع از ارزش‌های انقلاب و حریم با حرمت ولایت ذره‌ای کوتاه نخواهم آمد در حالی که انگیزه آنان زدن آدم‌هایی که تصور می‌کنند در مجلس و در حوزه انتخابیه موثر هستند و من در مجلس با دست پر در برابر مردم حاضر می‌شوم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

معیشت یا عفت؛ دوراهی ناخوانده عصر جدید
دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
چادر؛ ارثیه مادر
يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
با دست‌های فرمانده تا بهشت
سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲