کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

معاون هواشناسی مازندران اعلام کرد

پایان هفته ابری و بارانی در مازندران

17 مرداد 1397 ساعت 9:24

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران هوای استان را در روز جمعه نوزدهم مردادماه نیمه ابری تا ابری پیش بینی کرد.


به گزارش بلاغ، احمد اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، اظهار کرد: هر چند امروز از ناپایداری هوا نسبت به روزهای گذشته کاسته شده اما احتمال رگبار پراکنده در استان وجود دارد.

وی افزود: براساس نقشه‌های هواشناسی، فردا تا روز پنج‌شنبه انتظار داریم آسمانی صاف تا نیمه‌ابری همراه با افزایش نسبی حداکثر دما را شاهد باشیم.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران بیان کرد: بعدازظهر روز چهارشنبه به‌دلیل شرایط فصلی و جغرافیایی احتمال رگبار و رعدوبرق پراکنده در آسمان مازندران وجود دارد.

اسدی تصریح کرد: اواخر روز پنج‌شنبه با نفوذ تدریجی سامانه ناپایدار انتظار داریم به‌تدریج شرایط برای رگبار و رعدوبرق‌های پراکنده در آسمان مازندران فراهم شود.

وی یادآور شد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، روزهای جمعه و شنبه با تقویت جریانات مرطوب شمالی انتظار داریم شاهد آسمانی نیمه‌ابری تا ابری همراه با بارش متناوب باران، وزش باد، کاهش نسبی دما و احتمال رعدوبرق باشیم.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران در پایان گفت: دریای مازندران امروز و فردا گاهی نسبتاً مواج پیش‌بینی می‌شود که لازم است مردم در محدوده طرح دریا و توجه به توصیه‌های ناجیان غریق در دریا شنا کنند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 362401

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/news/362401/پایان-هفته-ابری-بارانی-مازندران

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com