تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۳
کد مطلب : ۳۴۹۲۴۷
پرویز فتاح ظهر امروز در جمع کارکنان کمیته امداد در نجف‌آباد با اشاره به جایگاه والای شهدای نجف‌آباد اظهار کرد: چه می‌شود که میان این همه شهید یک نفر گمنام مانند محسن حججی که نه سردار بوده و نه فرمانده در رأس شهدا قرار می‌گیرد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در رابطه با طرح محسنین ۵۲۰ هزار نفر برای سرپرستی کودکان یتیم اعلام آمادگی کردند و کار به جایی رسید که به احسان علیخانی گفتم دیگر از مردم دعوت نکن!

پرویز فتاح ظهر امروز در جمع کارکنان کمیته امداد در نجف‌آباد با اشاره به جایگاه والای شهدای نجف‌آباد اظهار کرد: چه می‌شود که میان این همه شهید یک نفر گمنام مانند محسن حججی که نه سردار بوده و نه فرمانده در رأس شهدا قرار می‌گیرد.

وی افزود: در یکی از عملیات‌ها حاج احمد کاظمی با شهید خرازی نجوا می‌کرد و بابت فدا شدن جوانان در عملیات گریه می‌کرد، اما زمانی که به نجف‌آباد آمد مردم شهید کاظمی را سر دوش می‌بردند، اگر مسؤولان ما مانند حاج احمد کاظمی عمل می‌کردند مردم جانشان را هم می‌دادند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد: در بحث کمک به زلزله‌زدگان وقتی اعلام نیاز به وسایل حرارتی را اعلام کردیم مدیر کمیته امداد استان اصفهان در پاسخ گفت: مردم این‌قدر والور و وسایل گرمایشی اهدا کردند که تریلی برای ارسال آن‌ها به مناطق زلزله‌زده نداریم.

وی با انتقاد از افزایش فقر تأکید کرد: در کشور ما فقر عادی نیست و این یک ایراد برای مملکت است، البته همه مسؤولان برای بهبود شرایط در حال تلاش هستند و این صحبت نافی زحمات انجام‌شده نیست.

فتاح یادآور شد: کمیته امداد یک نهاد است نه زیرمجموعه و کارمند دولت که اگر پول آمد کار می‌کند اگر نبود هم کار نمی‌کند، بخشی از بودجه کمیته امداد را دولت کمک می‌کند، اما در اینجا ما صرفاً یک واسطه هستیم.

وی اضافه کرد: این تصور که حقوق کارمندان کمیته امداد از کمک‌های مردمی تأمین می‌شود غلط است، حقوق کارمندانی که استخدام شده‌اند در گذشته از سوی دولت و دیگر کارمندان قراردادی از منابع درآمدی که ایجاد کرده‌ایم تأمین می‌شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به حضور مردم در صحنه‌های مختلف خاطرنشان کرد: در رابطه با طرح محسنین ۵۲۰ هزار نفر اعلام آمادگی برای سرپرستی کودکان کردند، کار به جایی رسید که به احسان علیخانی گفتم دیگر درخواست نکن از مردم.

انتهای پیام/ج/
منبع : فارس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

" چمرانم" آرزوست...
پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۱
هندسه و نظم جهانی در پسا کرونا
چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۸
تقابل تفکر جهادی و هالیوودی در بحران‌ها
سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳