تاریخ انتشارچهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
کد مطلب : ۳۲۶۴۷۹
عضو مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه پس از دو ماه قولی که سردار سلیمانی داده بود به سرانجام رسید، گفت: هدف گروهک تروریستی داعش تسلط بر ایران و آسیب وارد کردن به نظام جمهوری اسلامی بود.
۰
plusresetminus
وعده سردار سلیمانی در کمتر از 2 ماه محقق شد/ هدف داعش تسلط بر ایران بود
عبدالله رضیان در گفت‌وگو با بلاغ درمورد نابودی داعش توسط جبهه مقاومت اسلامی، اظهار کرد: پس از دو ماه قولی که سردار سلیمانی داده بود به سرانجام رسید و داعش حکومتش در منطقه متزلزل شد و این است پیروزی حق که خداوند وعده داده بود و حال دست‌اندرکاران تشکیل داعش باید راهکار دیگری را برای خدشه‌دار کردن اسلام برگزینند، هر چند که تمامی اقدامات‌شان اثری ندارد.

وی افزود: با توجه به فرمایشات رهبری که داعش را شجره خبیثه معرفی کردند، این گروه با همکاری آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه ایجاد شد که با بی‌رحمی هر اقدامی را انجام می‌دادند و چنین افرادی در طول تاریخ مشاهده نشده بود.

نماینده مردم شهرستان‌های سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائم‌شهر، سیمرغ و جویبار در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: هدف گروهک تروریستی داعش تسلط بر ایران و آسیب وارد کردن به نظام جمهوری اسلامی بود.

این مسئول تصریح کرد: در این مدت ایران تلاش کرد که از خود دفاع کند و در خارج از مرزها، امنیت خود را حفظ کنیم و این پیروزی، خبر شادی‌آفرینی برای دنیای اسلام، کشورمان و کشورهای منطقه بود.

رضیان یادآور شد: کشورهای حامی داعش تصورشان بر آن بود که سالیان سال در منطقه دوام داشته باشند و ناامنی ایجاد کنند اما به برکت مردم، مدافعان حرم و ملت بزرگ عراق و سوریه و فرماندهی خوب حاج قاسم سلیمانی و هدایت مقام معظم رهبری این گروه نابود شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه حفظ امنیت کشورمان نیاز به هوشیاری جدی دارد، گفت: این گروه‌ها ممکن است دوباره ظهور پیدا کنند و نباید اجازه داده شود که بار دیگر چنین افراد و گروه‌هایی موجب کشتار و از بین رفتن زیرساخت‌های کشورها شوند و نیز در میان مردم رعب و وحشت ایجاد کنند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما