تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۳
کد مطلب : ۲۸۹۰۵۲
فرزند شهید مدافع‌حرم اهل بیت(ع) در جویبار گفت: از بیت رهبری می‌خواهم جلوی افرادی مثل کرباسچی را بگیرد تا این‌گونه گستاخانه و بی‌ادبانه به شهدای مدافع حرم توهین نکند.
۰
plusresetminus
کرباسچی علف هرزی است که در باغ انقلاب رشد کرد/ صداقتی در حرف‌های دولت دیده نمی‌شود/ گستاخی کرباسچی نباید بدون پاسخ بماند
سینا‌ علیزاده فرزند اولین و تنها شهید مدافع‌حرم اهل بیت(ع) شهرستان جویبار در خصوص توهین کرباسچی به شهدای مدافع‌حرم به خبرنگار بلاغ گفت: کرباسچی هنوز درک نکرده که ما انقلاب را به چه صورتی به دست آوردیم، ما عزت، اقتدار و شرفی که داریم از انقلاب و امام(ره) داریم.

وی افزود: وقتی کسی با وجود همه دلبستگی‌های خود مثل همسر و فرزندان به سوریه می‌رود و شهید می‌شود یعنی احساسات و اعتقادات قلبی‌اش به هم گره خورده است.

فرزند شهید مدافع‌حرم با محکوم کردن سخنان کرباسچی خاطرنشان‌ کرد: انقلاب اسلامی ما مانند باغی زیبا است که علف‌های هرزی مثل کرباسچی در آن روییده است و به عنوان حامی دولت در محافل مختلف با این طرز تفکر سخنرانی می‌کند، باید برای این دولت تأسف خورد.

علیزاده با بیان اینکه باید باغبان انقلاب جلوی رشد چنین علف‌های هرزی را بگیرد، اظهار کرد: باید جلوی این علف‌های هرز گرفته شود تا نتوانند جان این انقلاب را بگیرند.

وی با اشاره به این‌که ما هرچه داریم از امام و انقلاب داریم، بیان کرد: بعضی‌ها فکر می‌کنند که اگر این انقلاب از هم بپاشد وضع این مردم بهتر می‌شود، به والله اشتباه می‌کنند.

فرزند شهید علیزاده اضافه کرد: آقای کرباسچی اگر معنای شهید و شهادت را می‌فهمید چنین توهینی به شهدای مدافع حرم نمی‌کرد.

علیزاده با انتقاد از دولت یازدهم گفت: چرا چنین شخصی با این سابقه سیاه باید یکی از افراد مهم این دولت باشد، البته افرادی مثل کرباسچی در دولت کم نیستند.

وی تصریح‌ کرد: کرباسچی در سخنانش گفت "حرم و دستگاه‌های بی‌حساب و کتاب"، این یعنی چی؟ این جمله را برای مردم معنا کنند!

فرزند شهید مدافع‌ حرم با انتقاد از عملکرد دولت در بحث هسته‌ای، خاطرنشان‌ کرد: نظام برای به دست آوردن دانش هسته‌ای هزینه‌های فراوانی همچون شهادت دانشمندان هسته‌ای داده است اما در این دولت به‌راحتی در قلب راکتور ما بتن می‌ریزند.

علیزاده با ابراز ناامیدی از دولت یازدهم، بیان کرد: هیچ انتظاری از این دولت ندارم چون صداقتی در حرف‌های دولت دیده نمی‌شود.

وی با بیان اینکه ما هیچ کسی را جز خدا و رهبری نداریم، اظهار کرد: از بیت رهبری می‌خواهم جلوی افرادی مثل کرباسچی را بگیرد تا این‌گونه گستاخانه و بی‌ادبانه به شهدای مدافع حرم توهین نکند.

فرزند شهید مدافع‌حرم در پایان گفت: پدران و شهداى ما با اهدای جان خود در جهت تحقق آرمان‌هاى انقلاب به مردم و نظام ثابت شده هستند و اگر امروز جلوی کرباسچی را نگیریم کرباسچی‌های دیگری گستاخانه وارد عمل می‌شوند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما