تاریخ انتشارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۲
کد مطلب : ۲۷۳۱۰۵
مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: از امیر قلعه‌نویی ممنون هستم که بارها از تماشاگران تبریزی خواست ادب را رعایت کنند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، رضا درویش درمورد تساوی بدون گل مقابل تراکتورسازی در تبریز گفت: بازی خوبی بود اما یک نکته برای من خیلی خوشایند نبود. اینکه در آذربایجان دلاور و بزرگ که مردمانش همیشه تاریخ ساز بودند رفتاری از برخی از تماشاگران دیدیم که مناسب نبود. از دقیقه یک مسابقه به بازیکنان ما رکیک‌ترین فحاشی‌ها شد در 40 سالی که در ورزش حضور دارم چنین اتفاقی را ندیده بودم.

وی افزود: هتک حرمت به بازیکنان ما و استفاده از الفاظ رکیک واقعا آزاردهنده بود. چند نفر تماشاگران را تحریک می‌کردند که چنین رفتاری انجام شود. البته باید از امیر قلعه نویی قدردانی کنم. سرمربی تراکتورسازی به خاطر انی رفتارها چندین مرتبه مجبور شد از روی نیمکت بلند شود و از تماشاگران بخواهد حرمت و ادب را رعایت کنند اما متاسفانه جو ورزشگاه بر توصیه‌های قلعه‌نویی غالب بود. این بازی تمام شد اما خاطره بد آن در اذهان مردم و بازیکنان می‌ماند. چنین رفتارهایی شایسته آذربایجان بزرگ نیست.

مدیرعامل باشگاه سایپا درمورد اینکه از تساوی راضی است یا نه گفت: ما به دنبال تساوی نیستیم البته تراکتورسازی تیمی بسیار پرمهره‌ای است که مربی ارزشمندی دارد. امیر قلعه نویی یکی از برجسته‌ترین مربیان ایران است. مساوی با این تیم خوب است با این حال ما برای برد به تبریز آمده بودیم.

درویش درمورد درگیری حامد لک در پایان مسابقه گفت: من از دور دیدم که درگیری بوجود آمد که البته ختم به خیر شد. با این حال وقتی 40-30 هزار تماشاگر الفاظ رکیک و ناشایست علیه یک بازیکن به زبان می‌آورند آن بازیکن هر چقدر هم صبور باشد از کوره در می‌رود.

وی درمورد بازی با استقلال  و غیبت حامد لک و خلعتبری گفت: این بازیکنان بزرگ هستند اما ما هم جایگزین‌های خوبی برای آنها داریم حامد فلاح‌زاده در نیم فصل اول بازی‌های خوب و درخشانی برای سایپا انجام داد و برای خلعتبری که بازیکن بزرگی است جایگزین داریم.

مدیرعامل باشگاه سایپا درمورد میزبانی از استقلال در ورزشگاه دستگردی تهران گفت: با میزبانی ما در این ورزشگاه موافقت شده و چهارشنبه ما در این ورزشگاه به مصاف استقلال می‌رویم زیرا این بازی در روز غیر تعطیل برگزار می‌شود ضمن اینکه وقتی تراکتورسازی در ورزشگاه 3 هزار نفری از پرسپولیس میزبانی می‌کند چرا ما نتوانیم در تهران در ورزشگاه 10 هزار نفری میزبان استقلال باشیم. موافقت‌های سازمان لیگ را با برگزاری این بازی در دستگردی گرفته‌ایم.

وی درمورد اینکه چند درصد از ظرفیت ورزشگاه در اختیار تماشاگران استقلال قرار می‌گیرد گفت: در این مورد باید توافق کنیم.
منبع : فارس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

چادر؛ ارثیه مادر
يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
با دست‌های فرمانده تا بهشت
سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲