دبیر مجمع زنان فرهیخته انقلاب اسلامی مطرح کرد

آغاز بازی انتخاباتی دولت با انتصاب زنان در پست‌های مدیریتی

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۵
کد مطلب : ۲۴۰۶۵۰
دبیر مجمع زنان فرهیخته انقلاب اسلامی گفت: انتصاب زنان در پست‌های مدیریتی در ماه‌های پایانی عمر دولت یازدهم پیش از آنکه جنبه بکارگیری زنان در پست‌های مهم را داشته باشد آغاز بازی انتخاباتی دولت و تبلیغاتی است.
۰
plusresetminus
آغاز بازی انتخاباتی دولت با انتصاب زنان در پست‌های مدیریتی
به گزارش بلاغ، زهرا سجادی گفت: بعید نیست که انتصاب‌های اخیر در حوزه زنان یک بازی حساب‌شده برای انتخابات باشد چرا که یکی از مهمترین راه‌های تثبیت یا تغییر دولت داشتن آرای زنان در دوره بعدی انتخابات است.

دبیر مجمع زنان فرهیخته انقلاب اسلامی افزود:  از آنجا که در دولت یازدهم به خوبی از زنان در پست‌های مدیریتی استفاده نشد، هم اکنون با به پایان رسیدن عمر دولت یازدهم این تغییرات را در سطح معاونین انجام می‌دهند تا آرای زنان را برای انتخابات بعدی داشته باشند.

وی تصریح کرد: این موضوع می‌تواند پیشنهاد مشاوران دولت برای انتخابات آینده باشد در حالی که زنان جامعه ما می‌توانند پشت پرده این انتخاب‌ها را به خوبی درک کنند.

انتصاب زنان در ماه‌های پایانی دولت عوام‌فریبی است
مسئول اندیشکده مطالعات راهبردی زنان نیز در همین زمینه گفت: مجموعه اقدامات دولت در طی سه سال اخیر در حوزه زنان نشان می‌دهد که دغدغه رفع مشکلات زنان در این دولت وجود ندارد و تنها سعی می‌شود از آنها برای کارهای تبلیغاتی استفاده شود.

معصومه حاج‌حسینی افزود: دولتی که با شعار تشکیل وزارت زنان بر روی کار آمد در ابتدا می‌خواست پست مشاور امور بانوان وزارتخانه‌ها را حذف کند اما زمانی که دید نمی‌تواند این کار را انجام دهد، برای این سمت کسی را منصوب نکردند و تنها در چند دستگاه محدود پست مشاور امور زنان وجود داشت.

وی تصریح کرد: هم اکنون با نزدیک شدن به انتخابات دوباره بازی‌ها آغاز شده است در حالی که این حرکت توهین به مشاهر عمومی جامعه است، این شیوه از اقدامات نوعی عوام‌فریبی است آن هم برای مردمی که فهیم هستند چرا که کاملاً مشخص است به هوای بهره‌گیری‌های سیاسی انتصابات اخیر صورت گرفته است.
منبع : فارس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما