امام‌ جمعه تنکابن:

تنها راه پیروزی، مقاومت است

تاریخ انتشارجمعه ۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۸
کد مطلب : ۲۲۷۶۶۷
امام‌جمعه تنکابن گفت: تجربه ما در دوران دفاع مقدس و مشاهده وضعیت لبنان، عراق، سوریه، یمن و فلسطین به ما نشان داد که تنها راه پیروزی، مقاومت است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام عبدالعلی پوراکبر در خطبه‌های نماز جمعه تنکابن، هفته دفاع مقدس را هفته‌ای مهم و سرنوشت‌ساز خواند و اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس دو بینش و عقیده وجود داشت، یکی منتسب به بنی‌صدر که قائل به سازش بود و تا زمانی که او با این تفکر فرماندهی می‌کرد، ما نتوانستیم حتی یک وجب از خاک کشور را آزاد کنیم.

وی بینش دوم را بینش مقابله و مقاومت نام برد و افزود: زمانی که حضرت امام و فرماندهانی از سپاه و بسیج مثل جهان‌آرا‌ها فرماندهی را به دست گرفتند، با فرمان تاریخی حضرت امام(ره) توانستند حصر آبادان را بشکنند.

امام‌جمعه تنکابن متذکر شد: یک حرکت مقاومتی ساده و تنها با یک لشکر، این‌طور ما را به پیروزی رساند.

این مسئول تصریح کرد: امروز نیز همین دو عقیده سازش و مقاومت در کشور وجود دارد اما تجربه ما در دوران دفاع مقدس و مشاهده وضعیت لبنان، عراق، سوریه، یمن و فلسطین به ما نشان داد که تنها راه پیروزی، مقاومت است.

پوراکبر در پایان یادآور شد: فلسطین در طی 65 سال، با سازش و مذاکره نتوانست یک وجب از خاک خود را از اشغال خارج کند و تنها با چند حرکت مقاومتی موفقیت‌هایی را به دست آورد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما