تاریخ انتشاردوشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۵
کد مطلب : ۲۱۰۵۳۵
امام جمعه رامسر گفت: در امور فرهنگی وضعیت موجود هیچگاه وضعیت مطلوب نخواهد شد و باید بر همین اساس با تلاش و کوشش هفته فرهنگی رامسر به یک نماد برای شهرستان تبدیل شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل از نیمه پر رامسر، حجت‌الاسلام سید جعفر رضایی در جلسه شورای فرهنگ عمومی در محل مصلی جوادالائمه با بیان اینکه مهمترین زیرساخت جامعه فرهنگ آن است، گفت: فرهنگ فقط مقوله‌هایی مانند حجاب، توریسم، وضعیت گردشگران در تعطیلات و… نیست بلکه فرهنگ مقوله و مباحث مهم‌تری را نیز دربر می‌گیرد.

امام جمعه رامسر با بیان اینکه مفهوم فرهنگ باید اصلاح شود، افزود: بررسی نظافت شهری، مبلمان شهری و حتی بررسی مشکل دعواهای خیابانی نیز فرهنگ عمومی هستند.

وی با اشاره به اینکه رامسر کانون توجه گردشگران و میهمانان داخلی و خارجی است تاکید کرد: با برنامه‌ریزی مناسب امیدواریم در هفته فرهنگی شاهد برنامه‌های خوب و متنوع برای مردم شهرستان و همچنین گردشگران باشیم.

رضایی ادامه داد: شورای فرهنگ عمومی شهرستان باید به عنوان پایگاه اول فرهنگی شهر باشد و همه دستگاه هایی که به نوعی در کارهای فرهنگی دخیل هستند باید رویکرد فرهنگی داشته باشند.

وی با بیان اینکه در امور فرهنگی وضعیت موجود هیچگاه وضعیت مطلوب نخواهد شد، بیان کرد: هفته فرهنگی رامسر باید به یک برند برای شهرستان تبدیل شود.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما