تاریخ انتشارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۲
کد مطلب : ۱۷۸۴۴۲
وزیر سابق راه و شهرسازی با انتقاد از اظهارات مسئولان دولتی در خصوص طرح مسکن مهر گفت: فقط سیاسیون و دولتی‌ها مسکن مهر را قبول ندارند و در سراسر ایران نمی‌توان به تعداد انگشتان یک دست مردم را پیدا کرد که از این طرح ناراضی باشند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ، علی نیکزاد با تاکید بر این که مردم منتظر تحویل خانه‌های مهرشان هستند، به انتقادات مسئولان دولتی به مسکن مهر و نقش این طرح در تورم 40 درصدی اشاره کرد و افزود: دولتی‌ها همواره می‌گویند طرح مسکن مهر باعث و بانی افزایش نقدینگی و تورم 40 درصدی بوده است. این در حالی است که 4میلیون و 200 هزار واحد مسکن در قالب این طرح ساخته شده و 17میلیون نفر را صاحبخانه می‌کند.
وی با بیان این‌که در دولت یازدهم که نقدینگی به هزار هزار میلیارد تومان افزایش یافته است، بیان کرد: حرف‌های سیاسیون و دولتی‌ها در رابطه با طرح مسکن مهر غیرعلمی و بی‌انصافی است و خدا جای حق نشسته است و مردم با این حرف‌ها دلسرد نخواهند شد.

وزیر سابق راه و شهرسازی با تاکید بر این که دولت دهم پروژه‌های مسکن مهر را با پیشرفت 70 درصدی به دولت یازدهم تحویل داد، گفت: اگر مسئولان مربوطه خوب عمل می‌کردند کل پروژه‌های مسکن مهر تا الان تحویل متقاضیان شده بود.

نیکزاد یادآور شد: در دولت دهم از دو میلیون و یکصد و هشتاد هزار مسکن مهر شهری بالغ بر یک میلیون و یکصد و هشتاد هزار واحد تحویل قطعی و الباقی نیز با پیشرفت 70 درصدی تحویل دولت یازدهم شد.

وی ادامه داد: از دو میلیون و 120 هزار واحد روستایی یک‌میلیون و 160 هزار واحد تحویل قطعی و مابقی نیز با پیشرفت فیزیکی 30 درصدی تحویل دولت یازدهم شد.

وزیر سابق راه و شهرسازی تاکید کرد: در کل از چهار میلیون و 300 هزار واحد شهری و روستایی، 2 میلیون و 780 هزار واحد در دولت دهم تکمیل و تحویل شد که در تاریخ ایران و دنیا و همچنین در عمر یک دولت تولید این میزان مسکن با پشتیبانی دولت بالاخص برای اقشار کم‌درآمد و در راستای تحقق عدالت اجتماعی بی‌سابقه است.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
جواد
با سلام
حرف مهندس نيكزاد كاملا موافقم چون اگه به فكر مسكن مهر و مردم مي بودند تا الان بايد مسكن مهر تكميل بود و به خاطر خراب كردن سياست هاي دولت قبل به مردم ضرر زدند و كسي هم در اين ضمينه جوابگو نيست.
با تشكر
خود درگیری و زوال رهبری آمریکا
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۲
مجلس دهم در برابر آئینه شفافیت
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
مجلس یازدهم بایدها و نبایدها
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴