تاریخ انتشارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۸
کد مطلب : ۱۷۷۶۱
ظهر امروز محمدباقر قالیباف در ادامه سفرهای تبلیغاتی خود و در میان استقبال خیل عظیمی از مردم مر کز استان در مسجد جامع شهرستان ساری حضور یافت.
۰
plusresetminus
بدون قدرت و ثروت و با پشتوانه انقلاب به اینجا رسیدم/ آمدم تا خون تازه به مدیریت کشور تزریق کنم/گزارش تصویری
بلاغ -ظهر امروز محمدباقر قالیباف در ادامه سفرهای تبلیغاتی خود در میان موجی از هواداران خود در مسجد جامع شهرستان ساری در "همایش جهاد ادامه دارد" گفت:خدا را  شاهد می گیریم و بدون اغراق اعلام می کنم که این برق امیدی که در چشمان شما جوانان دیده می شود مرا به یاد جوانان نسل اول انقلاب می اندازد که من یکی از ماندگاران آن دوره هستم.
شهردار تهران ادامه داد: هر چند که از کاروان شهدا بازماندم ولی همچنان با دیدن این غیرتمندی خود را مدیون شما می دانم.
قالیباف خاطر نشان کرد:  در مصاحبه ها و سخنرانی ها مطرح کرده ام که با استفاده از تجربه بزرگان، پیشکسوتان و نیز توانمندی های شما جوانان در آینده ای نزدیک حماسه سیاسی که مورد تاکید رهبری است تحقق یابد و با لطف خداوند اگر توفیق خدمت پیدا کردم دست به دست هم دهیم  و حماسه اقتصادی را ایجاد کنیم.
وی با بیان اینکه به همه شما جوانان عرض می کنم جای هیچ نگرانی نیست و ناامیدی برای کشور وجود ندارد، بیان داشت: کشور دارای ظرفیت های زیادی است ولی آنچه کشور را با چالش مواجه کرد سوء مدیریت در اداره جامعه بوده  است.
عضو ائتلاف پیشرفت خاطر نشان کرد: متاسفانه از امکانات و منابع انسانی کشور استفاده نشد.
وی حضور خود در دوران دفاع مقدس را توفیق دانست و گفت: بعد از دوران دفاع مقدس نخستین فضای مدیریتی بنده به دور از فضای جبهه و جنگ را در مازندران گذراندم و خود را مدیون این استان می دانم.
وی افزود: تاکنون هر جا کارکردم نزدیک ترین افراد به من فرزندان خطه مازندران بودند.
قالیباف با اشاره به اینکه در دهه اول انقلاب جوانان رشیدی مانند شهید طوسی، بصیر، شیرودی و علمدار داشته است، تصریح کرد: به شما جوانان عرض می کنم که جنگ تمام شد ولی دفاع همچنان باقی است و نیاز است با مجاهدت خدمت بی منت به مردم داشته باشیم.
وی ادامه داد: من به عنوان بازمانده شهدا باید اعلام کنم که دفاع دیگر ما شکستن حلقه بسته مدیریت در کشور است.
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطر نشان کرد: باید خونی جدید بر پیکر مدیریتی کشور تزریق شود.
شهردار تهران به حماسه سازی مردم مازندران در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و ادامه داد: دشمن باشنیدن نام لشگر 25 کربلا که فاتح فاو بود به لرزه می افتاد و امروز نیز باید در عرصه اقتصادی کشور دست به دست هم دهیم و تاریخ ماندگاری را برای کشور ایجاد کنیم.
وی  سخنان خود را خلاف حقیقت ندانست و یادآور شد: تاکنون هیچ وعده بدون عمل ندادم.
این مسئول با بیان اینکه دو سال آینده شاهد روند جدید مدیریتی در کشور هستیم، تصریح کرد:  هرگز اجازه نمی دهیم هیچ جوانی شرمنده پدر و مادرش باشد و هیچ والدینی جلوی خواسته های فرزند سرشکسته باشند.
قالیباف وعده شروع کار خود را به مردم مازندران روز 25 خرداد سال جاری داد و گفت: از 25 خرداد به همت شما جوانان کار جدیدی را در کشور شروع می کنیم که آغاز تحول اساسی در زندگی مردان  و زنان کشور است.
این کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری با بیان اینکه بنده در هیچ شرایطی هرگز حقوق ملت عزیز خود را فراموش نمی کنم، خاطر نشان کرد: هرجا باشم دولتی تشکیل می دهم که کارگران، کشاورزان، دانشجویان وصنعتگران به ویژه معلمان که بیشترین زحمت را برای تربیت فرزندان ما می کشند  در هر جای کشور هستند وقتی به کابینه نگاه می کنند وجودشان  را در آن دولت احساس کنند.
 قالیباف افزود:  باید ظرفیت های مردم را در هر استانی، قومی و مجموعه  انسانی که هستند بپذیریم.
وی ادامه داد: من مدیونم اگر بگذارم این ظرفیت ها از بین برود.
قالیباف که خود را روستا زاده دانست اظهار داشت: در پشت سر من قدرت و ثروتی وجود نداشت، اسلام و انقلاب این فرصت را در اختیار من قرار داد تا در بین این ملت قرار گیرم و مدیونم که این فرصت را جز برای مردم صرف نکنم.
وی ابراز داشت: با همت و غیرت و اراده مردمی که در شما دیده ام تلاش می کنم تا حماسه اقتصادی که خواسته رهبری است در کشور تحقق یابد.
کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری با بیان اینکه برای هر استانی برنامه مدونی در حوزه های اجتماعی  و جوانان و نیز موضوعات ورزشی، آسیب های اجتماعی از جنس طلاق و بسیاری موارد دیگر تدوین می کنیم، بیان داشت: کشاورزی موضوع مهمی است که از صنعت فاصله گرفته و در مازندران مانده است، فرآوری کشاورزی در این استان باید در اولویت قرار گیرد.
قالیباف خاطر نشان کرد:  اقتصاد مازندران که بر روی دریا قرار دارد باید مورد توجه قرار گیرد، این استان ظرفیتی دارد که می تواند محل سرمایه گذاری دیگر استان ها باشد.
قالیباف در مازندران
قالیباف در مازندران
قالیباف در مازندران
قالیباف در مازندران
قالیباف در مازندران
قالیباف در مازندران
قالیباف در مازندران
قالیباف در مازندران
قالیباف در مازندران
قالیباف در مازندران
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هندسه و نظم جهانی در پسا کرونا
چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۸
تقابل تفکر جهادی و هالیوودی در بحران‌ها
سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳
یار امام و یاور رهبری
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۷