تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۶
کد مطلب : ۱۱۹۸۵۹
حضور در نمایشگاه اختصاصی مازندران در قزاقستان، می‌توانست جای خود را به رتق و فتق امور سیل‌زدگان بدهد تا مرهمی باشد بر زخم عمیق مصیبت‌دیدگان.
۰
plusresetminus
لغو سفر خارجی، انتظار به زمین مانده سیل‌زدگان
به گزارش خبرنگار بلاغ، در شریطی که چند شهر استان مازندران با وقوع سیل و وارد آمدن خسارات سنگین جانی و مالی، از وضعیت ناگوار و بحرانی برخوردار است و علی‌رغم گذشت 72 ساعت از وقوع سیل، هنوز وضعیت در سوادکوه به روال عادی برنگشته، انتظار سیل‌زدگان از آقای استاندار، لغو سفر به قزاقستان جهت حضور در نمایشگاه اختصاصی توانمندی‌های مازندران در آکتائو قزاقستان بود، که این انتظار محقق نشد.

براساس اعلام رسمی، بیش از سه هزار خانوار مازندرانی از وقوع سیل، دچار آسیب شدند و به بسیاری از زیرساخت‌های چند شهر خسارات زیادی وارد آمد که هنوز از سوی ستاد مدیریت بحران میزان خسارت برآورد و اعلام نشد.

گزارشات از مناطق سیل‌زده حکایت از گلایه آسیب‌دیدگان از روند امدادرسانی دارد که بنا به تجربه پیشین، در صورت حضور استاندار، بسیاری از گلایه‌های موجود می‌توانست جای خود را به رضایت از کمک‌رسانی و تسریع در روند عادی‌سازی زندگی سیل‌زدگان می‌داد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
یا حق
شما را به خدا این قدر مته روی خشخاش نگذارید... این قدر بهانه گیری چه فایده دارد؟! معاون عمرانی در منطقه حضور داشتند. حضور مستقیم مدیر استان چه ضرورتی داشت؟
" چمرانم" آرزوست...
پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۱
هندسه و نظم جهانی در پسا کرونا
چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۸
تقابل تفکر جهادی و هالیوودی در بحران‌ها
سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳