تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۲
کد مطلب : ۱۰۵۷
مرکز فعالان فضای مجازی استان مازندران برگزیدگان مسابقه وبلاگنویسی"سنگرهای مجازی" را معرفی کرد.
۰
plusresetminus
برگزیدگان مسابقه وبلاگنویسی سنگرهای مجازی استان مازندران/ اسامی
بلاغ – محمد قنبرنیاء دبیر اجرایی مسابقه وبلاگنویسی مرکز فعالان فضای مجازی استان در گفتگو با خبرنگار بلاغ گفت: مسابقه وبلاگنویسی سنگرهای مجازی با هدف تعمیق ارزش های دفاع مقدس و باورهای انقلاب اسلامی از 28 شهریورماه تا 10 مهرماه سال جاری و به مناسبت هفته دفاع مقدس  برگزار شد که 660 وبلاگ واجد شرایط در این مسابقه مجازی شرکت کردند.
وی در ادامه تصریح کرد: وبلاگ هایی که با توجه به محورهای مطروحه در پایگاه اطلاع رسانی سنگرهای مجازی شرکت کردند در سه مرحله داوری شدند.
قنبرنیاء افزود: از معیار های مهم داوری این مسابقه، تولید محتوای اثربخش ،پویایی وبلاگ و میزان اثربخش وبلاگ بر مخاطبان بود که مورد نقد و ارزیابی داوران این مسابقه قرار گرفت.
دبیر اجرایی مسابقه وبلاگنویسی سنگرهای مجازی ویژه استان مازندران با اشاره به بالا بودن سطح کیفی وبلاگ هایی که در این دوره از مسابقات شرکت کردند گفت: وبلاگ های خوبی حتی از استان های مختلف کشور در این دوره از مسابقات شرکت کردند که به جهت اینکه این دوره از مسابقات ویژه استان مازندران طراحی شده بود متاسفانه از پذیرش وبلاگ های خارج استان در مرحله ارزیابی معذور بودیم.
قنبرنیا با اشاره به اینکه این آخرین جشنواره مرکز فعالان فضای مجازی نخواهد بود و این مرکز قصد دارد به مناسبت های مختلف سری مسابقات مختلفی برای وبلاگ های استان مازندران برگزار نماید گفت: به زودی به منظور ساماندهی وبلاگ های استان مازندران به عنوان خرده رسانه های موثر استان، اولین مرجع وبلاگ های استان مازندران راه اندازی می شود.
دبیر اجرایی مسابقه وبلاگنویسی سنگرهای مجازی برگزیدگان این مسابقه را به شرح ذیل اعلام کرد: وبلاگ "انتخابات نور"
وبلاگ"همکلاسی آسمان"، وبلاگ "لشکر 25 کربلا"، وبلاگ "توهم 1" و وبلاگ، "بصیرتیها".
وی همچنین گفت: طی روزهای آینده با برگزیدگان این دوره از مسابقات تماس گرفته می شود و نحوه دریافت جوایز اعلام خواهد شد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

ویروس کرونا با غربِ مدعی چه کرد؟
يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۰
" چمرانم" آرزوست...
پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۱
هندسه و نظم جهانی در پسا کرونا
چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۸
تقابل تفکر جهادی و هالیوودی در بحران‌ها
سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳