تاریخ انتشارچهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۶
کد مطلب : ۳۰۵۲۰۸
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: در طول انقلاب اسلامی هرگاه ملت و دولت ایران موضعی قاطع اتخاذ کرد دشمن عقب‌نشینی کرد، دولتمردان یاد بگیرند در برابر گرگ باید قاطع و جسورانه موضع گرفت.
۰
plusresetminus
دولتمردان یاد بگیرند در برابر گرگ باید قاطع و جسورانه موضع گرفت
آیت‌الله سیدرحیم توکل در گفت‌وگو با بلاغ با اشاره به وضع تحریم‌های اخیر آمریکا علیه ایران، اظهار کرد: این اقدام و تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران که از آن با عنوان مادر تحریم‌ها یاد می‌شود جای تعجبی برای کسی نمی‌گذارد زیرا کار آمریکا همیشه دشمنی با ما بوده است.
 
وی افزود: آمریکا در همه این سال‌ها در تلاش بود تا ایران را در تنگنا قرار دهد و از این راه به خواسته‌های خود دست یابد که تا به حال موفق نشد.
 
نماینده مازندران در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: این ساده لوحی است که با وجود تمام دشمنی و بدعهدی‌های آمریکا کسی به آن اعتماد کند و خیال کند آمریکا از جنگ با ایران دست برداشته و یا خواهد برداشت.
 
این مسئول تصریح کرد: آمریکا با ایران دشمن است و با تمام توان به ایران خیانت می‌کند پس نباید از روی ترس یا خوش‌بینی به این مسئله نگاه کرد.
    
توکل با انتقاد از ضعف دیپلماسی ایران در این زمینه تاکید کرد: دولت و دستگاه دیپلماسی نباید در برابر این بدعهدی‌ها سکوت کند و در مقابل این عمل آمریکایی‌ها باید موضعی قاطع اتخاذ کند.
   
وی افزود: مردم ما در طول سالیان سال نشان دادند در این گونه مسایل بسیار جلوتر از دولتمردان و همگام با رهبری هستند، پس باید به ایستادگی مردم احترام گذاشت.
 
این استاد برجسته اخلاق حوزه علمیه در پایان گفت: در طول انقلاب اسلامی هرگاه ملت و دولت ایران موضعی قاطع اتخاذ کرد دشمن عقب‌نشینی کرد، دولتمردان یاد بگیرند در برابر گرگ باید قاطع و جسورانه موضع گرفت.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تعامل و گفتگوی سازنده با دنیا
سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
ویروس بی‌حجابی و ویروس کرونا
سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴
معیشت یا عفت؛ دوراهی ناخوانده عصر جدید
دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
چادر؛ ارثیه مادر
يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷