پدر شهید مدافع حرم علی عابدینی:

امنیت جمهوری اسلامی با دیپلماسی محقق نمی‌شود

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
کد مطلب : ۲۹۷۴۴۲
پدر شهید مدافع حرم فریدونکناری گفت: مسؤولان دولتی باید بفهمند که امنیت جمهوری اسلامی با دیپلماسی و لبخند به دشمنان محقق نمی‌شود بلکه اقتدار و صلابت باید در دستور کار مسؤولان در برابر دشمنان باشد.
۰
plusresetminus
یوسف عابدینی پدر شهید مدافع حرم علی عابدینی در گفت‌وگو با بلاغ با اشاره به حوادث تروریستی روزهای گذشته در تهران، اظهار کرد: با توجه به دشمنی گروه‌های تکفیری از جمهوری اسلامی، این گونه حوادث پیش‌بینی می‌شد.

وی افزود: به کوری چشم دشمنان، این ترقه‌بازی‌ها خللی در نظام جمهوری اسلامی به وجود نمی‌آورد و بلکه موجب می‌شود که این گروه‌ها و حامیانشان به زودی از بین بروند.

پدر شهید مدافع حرم فریدونکناری تصریح کرد: متاسفانه در کنار کشورهای آمریکا و اسرائیل برخی از کشورهای همسایه ما در حال حمایت از این گروه‌ها هستند اما باید بدانند که حمایت از تروریست روزی بلای جان آن‌ها می‌شود.

عابدینی با بیان اینکه این حرکات بیشتر شبیه به یک بچه‌بازی است، گفت: ملت ایران در 8 سال دفاع مقدس که موشک به نزدیکترین فاصله از افراد اصابت می‌کرد هیچ ترسی نداشتند و این حرکات هیچ ترسی را در مردم ایران به وجود نمی‌آورد.

وی تاکید کرد: این اقدام تروریستی موجب شد تا مسؤولان دولتی بفهمند که امنیت جمهوری اسلامی با دیپلماسی و لبخند به دشمنان محقق نمی‌شود بلکه اقتدار و صلابت باید در دستور کار مسؤولان در برابر دشمنان باشد.

پدر شهید مدافع حرم افزود: کینه‌توزی دشمنان از ایران نیست بلکه دشمنی آن‌ها از اسلام است و هرجایی که بویی از اسلام به مشام برسد آن‌ها تلاش می‌کنند تا با اقدامات خرابکارانه چهره اسلام را بد نشان دهند.

عابدینی با اشاره به اینکه برخی افراد با کج فهمی در حال کمرنگ کردن ارزش کار مدافعان حرم بودند، اظهار کرد: کسانی که تلاش می‌کردند تا با سیاه نمایی ارزش کار مدافعان حرم را کمرنگ کنند هم اکنون اهمیت کار آن‌ها را می‌فهمند و باید دست از لجبازی و کج فهمی بردارند.

وی در پایان گفت: پیام ما به رهبری و هموطنان این کشور این است که ما خانواده‌های شهدا آماده جهاد هستیم و داعشیان باید بدانند که اگر رهبر فرمان بدهد هیچ داعشی بر روی کره زمین باقی نمی‌ماند. 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما