تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۴
کد مطلب : ۲۸۹۰۵۱
پدر بزرگوار پاسدار شهید مدافع حرم علیرضا بریری با بیان اینکه حضور مردم در صحنه مشت محکمی بر دهان توهین‌کنندگان به مدافعان حرم است، گفت: کرباسچی و کرباسچی‌ها باید برای جفایی که در حق انقلاب اسلامی و مردم ایران اسلامی مرتکب شده‌اند پاسخگو باشند.
۰
plusresetminus
کرباسچی‌ها پاسخگوی جفای خود در حق مدافعان حرم باشند
حسین بریری پدر بزرگوار پاسدار شهید مدافع حرم علیرضا بریری در گفت‌وگو با بلاغ با اشاره به توهین کرباسچی به مدافعان حرم، اظهار کرد: عده ای معلوم‌الحال که جز چپاول و غارت اموال مادی و معنوی این ملت خط نوشته‌ای در لوح عمل خويش ندارند، به مدد از این پیشینه تاریک و همنوا با دشمنان ایران و انقلاب، زبان به توهین و جسارت به سرو قامتان عرصه دفاع از خاک وطن و حريم مقدس آل‌الله باز کرده‌اند.

وی با اشاره به سخن رهبری معظم انقلاب که زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از خود شهادت نیست، افزود: حضور گسترده مردم در صحنه‌های مختلف، نماد قدرشناسی آنان از شهدا و مشتی محکم بر دهان یاوه‌گویان و توهین‌کنندگان به مدافعان حرم است.

این پاسدار بازنشسته انقلاب اسلامی تصریح کرد: شهدای مدافع حرم برای دفاع از جان مسلمین و به منظور دفاع از حریم اهل بیت(ع) با جبهه تکفیری مبارزه می‌کنند و سربازان و مدافعان حقیقی اسلام هستند.

پدر شهید مدافع حرم بابلسر در پایان با بیان اینکه کرباسچی و کرباسچی‌ها باید برای جفایی که در حق انقلاب اسلامی و مردم ایران اسلامی مرتکب شده‌اند پاسخگو باشند و هیچ‌گونه حقی برای اهانت به این عزیزان را ندارند، گفت: خانواده شهدای مدافع حرم این اقدام را محکوم کرده و خواستار برخورد قاطع با این شخص هستند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما