کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مشاور ارشد فرمانده سپاه در گفت‌وگو با بلاغ:

تمام فضای ایران زیرپوشش پدافند موشک‌های "زهرا سلام‌الله" است/ دشمن اگر غلطی کند جوابش را خواهد گرفت

6 آذر 1395 ساعت 23:21

مشاور ارشد فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: آسمان جمهوری اسلامی ایران به عنوان فضای امن است و دشمن بیرونی ما اگر غلطی کند جوابش را خواهد گرفت.


سردار احمد کریم‌پور در گفت‌و‌گو با بلاغ با بیان اینکه استکبار جهانی کمر بسته تا ایران را از داخل دچار نابه‌سامانی کند، اظهار کرد: دشمن می‌خواهد عشق و علاقه مردم نسبت به رهبری و اسلام نابی که از دیگاه رهبری تعریف خاصی دارد، را خدشه‌دار کند.

وی افزود: اسلام در سال 92 میلادی با شوکت و عظمت، خود را به آندلس رساند و بعد از آنکه نگاه‌های خصمانه در منطقه اروپا از کلیساها و تفکراتی که می‌بایست جلوی اسلام را بگیرد بلند شد، به این نتیجه رسیدند که باید جلوی این انقلاب و حرکت را بگیرند و عظمت اسلام را از درون به فساد بکشند، لذا بانوان را بزک کرده و با وارد کردن مشروب، فساد و بی‌دینی این کار را انجام دادند.

مشاور ارشد فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس تصریح کرد: این فرو ریزی و شکستی که به اسلام وارد شد، آنقدر ادامه داشت و کار به جایی رسید که اسراییلی‌ها در روز روشن حمله کردند و فلسطین را گرفتند و شاهد هستیم در کشورهای اسلامی مانند مصر با داشتن موشک قاهر هم توان نداشتند در برابر اسراییل بایستند و فلسطین را نجات دهند.

این مسئول با بیان اینکه باید بپذیریم که جمهوری اسلامی ایران با رهبریت امام راحل بنا شد، افزود: انقلاب، به فرموده رهبری و بر مبنای نیاز هستی شکل گرفت و باید باور و یقین داشته باشیم که انقلاب ما پشتوانه خدایی دارد و خدا آن را هدایت می‌کند.


کریم‌پور ادامه داد: امام(ره) سنگ دست فلسطینی‌ها را به موشک و قدرت تبدیل کرد و در جنگ 22 روزه، آنها اقتدار خود را نشان دادند و در غزه یک حرکت عظیم به‌وجود آمد و استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا، اسراییل و انگلیس می‌خواهند از داخل انقلاب را دچار تفرقه‌افکننی کنند.

وی اظهار کرد: اگر ما وارد شویم و مردم را نسبت به استکبار آشنا کنیم، می‌توانیم موفق شویم و لازمه آن این است از وسایلی که آنها در اختیار دارند مانند ماهواره و فضای مجازی خوب استفاده کنیم و چون خدا پشت ما است و بنیانگذار آن از خدا کمک گرفت، دشمن در پیشبرد اهداف خود پیروز نخواهد شد.

مشاور ارشد فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس با بیان اینکه ما در سطح جهان در بعد رهبریت و ملت همتایی نداریم، خاطرنشان کرد: جوانان ما با کسی مبارزه کردند که می‌خواست به خاک وطن تجاوز کند و در همین راه نزدیک به 240 هزار نفر شهید و 500 هزار جانباز و معلول دادیم و در مقابل جهان ایستادیم، پس در بحث مبارزه هم همتایی نداریم و در جهان الگو هستیم.

این مسئول ادامه داد: تنها در یک جا به جهان الگو ندادیم و با اینکه رهبری روی این الگو تاکید دارند هنوز کاری نکردیم و آن بحث اقتصادی است.

کریم‌پور در ادامه به برجام اشاره کرد و گفت: رهبری برجام را پذیرفتند چراکه به دو نگاه مهم توجه داشتند. یک نگاه این است که به کسانی که به ارتباط با آمریکا علاقه دارند یقین دهند که آنها برای اعتماد کردن مناسب نیستند و اگر بتوانیم در بحث برجام تحریم‌ها را در قالب علم برداریم، می‌توانیم الگوی اقتصادی دهیم.

وی افزود: نگاهی که رهبری به برجام دارند، نگاه استقلال در دنیاست و نمونه آن ساخت سانتریفیوژ است و این عالم شدن و توان علمی می‌تواند اقتصاد ما را تکان دهند و یقین داریم ابرقدرت‌ها نمی‌خواهند ما به این قدرت برسیم و مسؤولین باید توجه کنند که آمریکا کسی نیست که علاقمند به دادن الگوی اقتصادی ما به دنیا باشد.

مشاور ارشد فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس ادامه داد: نزدیک به 220 دارو در کشور ساخته‌ایم که می‌تواند در سطح جهان نمونه باشد ولی چون نمی‌توانیم بر آنان مهر رادیوم دارویی بزنیم و استاندارد کنیم، امکان فروش به جهان را نداریم و اگر بتوانیم مرکز رادیوم امیرآباد شمالی کشور را استاندارد کنیم می‌توانیم در بحث پزشکی دارای ثروت شویم.

این مسئول با بیان اینکه اگر تعاریف را برای مردم روشن کنیم توانمندی ما معلوم می‌شود و این طور نیست که ما در برابر تحریم‌های دشمن دست بسته باشیم، تصریح کرد: با اتحاد می‌توانیم تحریم‌ها را بشکنیم.


کریم‌پور ادامه داد: وقتی به غرب می‌گوییم چرا گزینه نظامی را عملیاتی نمی‌کنید، می‌گویند به این دلیل که جمهوری اسلامی ایران، به توان ماورا طبیعی دست پیدا کرد و خداوند پشتیبان این ملت است، چراکه در عملیات طبس، بهترین سلاح‌ها، برنامه‌ها و انسان‌ها را آوردیم اما باز هم شکست خوردیم.

وی در ادامه به توان نظامی ایران اشاره کرد و گفت: ما موشک‌هایی داریم که هیچ کجای دنیا ندارد و این نوید را می‌دهم شهرهای زیرزمینی ما بین 300 تا 500 متر در عمق زمین هستند و از هر کشوری به سمت ما یک موشک شلیک شود به صورت اتوماتیک، موشک‌های ما تمام مراکز آن کشور را خواهد زد.

مشاور ارشد فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس تصریح کرد: تمام فضای ایران زیر پوشش پدافند موشکهایی با نام "زهرا سلام‌الله" است و 5 هزار و 500 سایت موشکی در کشور وجود دارد و هیچ موشکی نمی‌تواند وارد کشور شود و این نوید را به مردم می‌دهم که آسمان جمهوری اسلامی ایران به عنوان فضای امن است و دشمن بیرونی ما اگر غلطی کند جوابش را خواهد گرفت.

این مسئول در پایان از مازندرانی‌ها و انقلابی بودن آنان تمجید کرد و گفت: من مازندران را در جنگ دیدم و می‌شناسم و استانی است که عاشق امام و رهبری است و با فدا کردن خون خود، عزت را حفظ می‌کند.


کد مطلب: 245530

آدرس مطلب :
http://www.bloghnews.com/interview/245530/تمام-فضای-ایران-زیرپوشش-پدافند-موشک-های-زهرا-سلام-الله-دشمن-اگر-غلطی-کند-جوابش-خواهد-گرفت

بلاغ نیوز
  http://www.bloghnews.com