تاریخ انتشارشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰
کد مطلب : ۳۸۴۳۶۴
طی سال‌های اخیر فاجعه قتل عام‌های وحشتناک و سبعانه داعش در سوریه، عراق، نیجریه و...، حاصل تلاش امریکا بوده و امریکا به‌عنوان بنیانگذار داعش، القاعده و حامی سازمان منافقین خلق مسبب اصلی خود صدها هزار کشته‌های این گروه‌های جنایتکار است.اگر قرار بود حرف‌ها و شعارهای مسئولان امریکا ملاک اعتبار قرار گیرد، باید شیطان را بزرگ‌ترین مصلح تاریخ دانست، که امریکا در مقام شیطان بزرگ، بزرگ‌ترین دولت تروریستی تاریخ است.
۱
plusresetminus
لقمه‌ای که ترامپ و صهیونیست‌ها را خفه خواهد کرد/ سپاه پاسداران شکننده شیشه عمر شیطان بزرگ است
به گزارش بلاغ، اصالت ضرب‌المثل "از کوزه همان برون تراود که در اوست" زمانی قابل اعتراف‌تر است که رفتار شیطان بزرگ امریکا در مواضع جهانی‌اش موجب کشتارهای فجیع و نسل‌کشی‌های دهشتبار می‌شود.

امریکا، تروریست دولتی، واقع‌بینانه‌ترین حقیقت

این واقعیت نزد هیچ فرد مطلع نسبت به مسائل جهانی قابل انکار و تردید نیست که دولت‌های امریکا از ابتداء تا به امروز مروج تبعیض، خشونت، ایجاد درگیری بین اقوام، کشورها و بقدرت رساندن مزدوران خود در کشورهای مورد طمع، که دارای ثروت و معادن و یا برخوردار از موقعیت ژئوپلتیک و ژئواستراتژیک هستند، شده است.

هیچ جنگی طی صدسال اخیر در دنیا بوقوع نپیوسته که امریکا در آن نقش اساسی نداشته باشد. یا آغازگر آن جنگ بوده و یا آن جنگ به نیابت امریکا و بمنظور غارت ثروت کشورها  از سوی امریکا انجام شده و می‌شود.

با نگاهی به منطقه استراتژیک خاورمیانه می‌توان مشت را نمونه درشت مورد بررسی حتی اجمالی قرار داد. در هند، پاکستان، افغانستان، عراق، سوریه،...، هر جنگ و اختلافی را مورد دقت قرار دهید، دستان امریکا در آن آشکار می‌شود.

صفحه تاریخ دوران اخیر پر از جنایات تروریستی امریکاست

اگر بخواهیم خیلی مختصر و فشرده به منطقه و حتی کشورمان نگاه کنیم طی سال‌های اخیر فاجعه قتل عام‌های وحشتناک و سبعانه داعش در سوریه، عراق، نیجریه و...، حاصل تلاش امریکا بوده و امریکا به‌عنوان بنیانگذار داعش، القاعده و حامی سازمان منافقین خلق مسبب اصلی خود صدها هزار کشته‌های این گروه‌های جنایتکار است.

راه‌اندازی اردوگاه‌های آموزشی برای تروریست‌ها و تامین مالی و تسلیحاتی آنها نه بگفته مخالفان امریکا که حتی مورد اعتراف متحدان و خود مسئولان امریکاست و این رفتارها چیزی جز تروریست نیست.

اگر قرار بود حرف‌ها و شعارهای مسئولان امریکا ملاک اعتبار قرار گیرد، باید شیطان را بزرگ‌ترین مصلح تاریخ دانست، که امریکا در مقام شیطان بزرگ، بزرگ‌ترین دولت تروریستی تاریخ است.

100کودتا ظرف 69سال، کارنامه امریکا در دیگر کشورهاست
مقامات آمریکا پس از جنگ جهانی دوم بارها بر سیاست کشورها در سراسر جهان تاثیر گذاشته و به دخالت آشکار در آن پرداخته اند. تا به امروز تقریبا از 100 مورد دخالت مستقیم واشینگتن بر انتخابات کشورهای خارجی اطلاع در دست است. از روش های گوناگون از جمله کودتاها، ترورهای سیاسی، کمک رسانی مالی به اپوزیسیون، ارعاب، تطمیع و تبلیغات استفاده شده است.
از جنگ جهانی دوم، کشورهای زیر سلطه، صحنه اصلی دخالت‌ها و کودتاهای نظامی یا شبه کودتا و ضد کودتا و استقرار دیکتاتوری‌های نظامی بوده‌اند و به سادگی می‌توان برآورد کرد که کاربرد گسترده شیوه‌هایی چون تهدید، کودتا، اشغال نظامی و غیره، تا چه اندازه به استقلال کشورها و به فرایند تصمیم‌گیری دولت‌ها صدمه و زیان وارد می‌آورد.

ساختار قدرت در امریکا تروریستی است

دستگاه‌ها و آژانس‌های مختلف جاسوسی آمریکا فعالانه در طرح و اجرای کودتاها و توطئه‌ها، برای سرنگونی حکومت‌های مردمی، فعالانه مشغول‌اند و مسئول کودتاهای بی‌شمار در جهان هستند. البته در این راستا و برای دستیابی موفقیت‌آمیز به اهداف، امریکا از کمک و پشتیبانی سیاستمداران طرفدار سیاست غرب استفاده‌های زیادی برده است.

آمریکا کشوری است که حدود 240 سال از تاریخ حیاتش می‌گذرد و نکته جالب اینکه حدود ۹۳ درصد از این عمر خود را در جنگ، تجاوز و درگیری در کشور‌های مختلف سپری کرده، جنگ‌هایی که از سال ۱۹۰۱ آغاز و تا همین امروز ادامه داشته است.

 
از جنگ جهانی دوم، کشورهای زیر سلطه، صحنه اصلی دخالت‌ها و کودتاهای نظامی یا شبه کودتا و ضد کودتا و استقرار دیکتاتوری‌های نظامی بوده‌اند و به سادگی می‌توان برآورد کرد که کاربرد گسترده شیوه‌هایی چون تهدید، کودتا، اشغال نظامی و غیره، تا چه اندازه به استقلال کشورها و به فرایند تصمیم‌گیری دولت‌ها صدمه و زیان وارد می‌ کند.
 
کوبا، گواتمالا، شیلی، اندونزی، روسیه، یونان، سوریه، آلبانی، تایلند، لائوس، کنگو، ترکیه، دومنیکن، عراق، ویتنام، برزیل، بولیوی، پاناما، غنا، کامبوج، آفریقای جنوبی، اکوادور، آرژانتین، السالوادور، زئیر، جزایر سیسیل، کره جنوبی، بورکینافاسو، اوگاندا، قرقیزستان، هائیتی، کلمبیا، پاکستان، گرجستان، اوکراین، ونزوئلا، ویتنام جنوبی، نیکاراگوئه و مصر از جمله کشورهایی هستند که صابون جنگ‌های آمریکایی جماعت به تنشان خورده است.

کشوری که با جنگ‌افروزی زندگی می‌کند

برای کشوری که تنها 240 سال از تاریخ حیاتش می گذرد و 93 درصد از این عمر خود یعنی 222 سال آن را در جنگ  و تجاوز به کشورهای  مختلف در سرتاسر جهان سپری کرده،دم‌زدن و ادعای دموکراسی و صاحب‌اختیاری سایر کشورها طنز تلخ و دردناکی است که تنها جاهلان و سفاکان آن ادعاها را می‌پذیرند.

از طنزهای دردآور، قراردادن نام سپاه پاسداران در فهرست سازمان‌های تروریستی است که با شیطنت فراوان و ترسان و لرزان برای نجات جان رژیم اشغالگر صهیونیستی دست به خودکشی زد و به بازی با دم شیر پرداخت.

خدمت ترامپ به سپاه پاسداران از حماقت‌های اوست

ترامپ، که بفرموده امام زین‌العابدین، از حماقت ویژه‌ای در قیاس با سایر رؤسای جمهور امریکا برخوردار است، با این اعلام خود نام سپاه پاسداران را جهانی ساخت و مورد توجه افکار عمومی جهانیان قرار داد. تمام رسانه‌های حقیقی و مجازی اقدام به معرفی سپاه و ذکر توانمندی‌های این نهاد مقدس کردند که اگر قرار می‌شد برای این تبلیغات جمهوری اسلامی هزینه کند، چند ده میلیارد دلار هزینه  لازم بود آنهم در خجسته مناسبت میلاد سیدالشهداء و روز پاسدار.
این اعلام امریکا نشانه عمق و گستره اقتدار و نفوذ سپاه پاسداران و تغییر معادلات جهانی شیطان بزرگ در منطقه و کشورهای دیگر از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که نمونه‌های متعدد آن در سوریه، عراق و افغانستان و...، مشهود و قابل مشاهده است.
امریکا با این اعلام، خود را رسوا و اقتدار سپاه پاسداران را جهانی و امیدبخش مستضعفان و آزادگان جهان کرد.

فرزندی که حیاتش در گرو انقلاب اسلامی و امت اسلامی است

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دارای ماهیت مردمی در ذات و عرض است. مردمداری و مردم‌محوری از باورهای اعتقادی سپاه پاسداران و موجب افزایش حیرت‌آور محبوبیت این نهاد مقدس شده است که نمونه زنده آن را این روزها در 23 استان سیل‌زده کشورمان می‌توان ملاحظه کرد که چگونه از جان و همه چیز خود می‌گذرند تا مردم آسیب نبینند.
بدون کوچک‌ترین تردید، امریکا مرتکب استراتژی‌ترین اشتباه تاریخی خود شده و در این مصاف شکست سخت و مفتضح‌آمیزی خواهد خورد که هزینه آن، نابودی رژیم اشغالگر قدس و نجات جان امریکائیان از چنبره اختاپوسی صهیونیست‌هاست.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما