تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
کد مطلب : ۳۷۹۳۴۹
پروژه‌های عمرانی و خدماتی بلده و چمستان شهرستان نور در دهه فجر، باحضور فرماندار شهرستان نور، بخشدار بلده و چمستان ، شهردار،اعضای شورای شهر و بخش و مدیران برخی دستگاه‌ها افتتاح و به بهره برداری رسید.
۰
plusresetminus
افتتاح پروژه‌های عمرانی و خدماتی بلده و چمستان در دهه فجر
به گزارش بلاغ، پروژه‌های عمرانی و خدماتی بلده و چمستان شهرستان نور در دهه فجر، باحضور فرماندار شهرستان نور، بخشدار بلده و چمستان، شهردار، اعضای شورای شهر و بخش و مدیران برخی دستگاه‌ها افتتاح و به بهره برداری رسید.

بخش بلده شهرستان نور واحد پرواربندی گوساله صنعتی 100 راسی توسط برادران ملّا در روستای ناحیه با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان افتتاح شد.

مدیر جهاد کشاورزی نور گفت: برادران ملا برای بهره برداری از این واحد از تسهیلات کارا 200 میلیون تومان وام دریافت کردند و اکنون سالانه 25 تن گوشت قرمز تولید می‌کنند.

افتتاح مرکز خدمات بی.تی.اس همراه اول در بالای تپه روستای ناحیه بخش بلده با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد ریال افتتاح شد.

رئیس اداره مخابرات شهرستان نور گفت: مرکز مخابرات این روستا به سوئیچ روستایی، اینترنت پرسرعت و سایت موبایل مجهز شده و مردم منطقه می‌توانند از شبکه موبایل از نسل اچ برخوردار شوند و در تلاشیم تا بزودی آن را به تری جی و فورجی نیز ارتقا دهیم.

آسفالت و پیاده روسازی کوهستان 6 شهربلده با اعتباری بالغ بر 600 میلیون تومان، پیاده روسازی خیابان اصلی شهربلده با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان و بهره برداری از تأمین روشنایی بلوار اصلی شهربلده با اعتبار 80 میلیون تومان نیز از دیگر پروژه های افتتاح شده در شهر بلده بوده است.

بخش چمستان ۸ پروژه با اعتبار ۳ میلیارد تومان به افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

ساختمان جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) بخش چمستان، مسکن معلولین تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان نور در روستای تورانکلا، ساختمان دفترشورا و دهیاری روستای دارکلا، مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در روستای بوته‌ده، پروژه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نور از قبیل پروژه‌های طرح هادی و آسفالت راه روستایی در روستاهای امیرآباد، ولیرکان و رمشی و دو دستگاه فیدر۲۰کیلوولت در ایستگاه ۶۳/۲۰ کیلوولت چمستان جهت اتصال به نیروگاه با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون ریال افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

در پایان نیز گلزار شهدای روستای سعادت‌آباد با حضور مسئولان عطر افشانی و غبارروبی و مرحله دوم کاشت نهال در قالب طرح میراث ماندگار در گلزار شهدا و آرامستان این روستا انجام شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما