تاریخ انتشاردوشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۷:۲۳
کد مطلب : ۱۰۳۰۷۰
دوستم چند ضربه چاقو به او زد، سرش را زیر صندلی کرده و به سمت جنگل‌های اطراف شهر نکا رفتیم، در آنجا اموال او را برداشتیم اما با توجه به اینکه می‌ترسیدیم از سوی او شناسایی شویم، پیکر نیمه جانش را به داخل دره‌ای در جنگل‌های قرمرض نکا انداختیم.
۷
plusresetminus
اعترافات هولناک 3 حیوان انسان‌نما/جزئیات قتل زن جوان مازندرانی از زبان قاتلان+تصاویر
به گزارش بلاغ، زن جوانی در میاندورود که برای رفتن به دندانپزشکی از خانه‌اش خارج شده بود به سرنوشت مرگباری گرفتار شد.

این حادثه هنگامی رخ داد که این زن جوان به نام خدیجه سوار بر خودروی سیاهرنگ با دو سرنشین شد تا سر ساعت مقرر در مطب دندانپزشکی حاضر شود اما اسیر زورگیران شده و به طرز هولناکی به کام مرگ فرو رفت.

بنا بر این گزارش، عصر چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت‌ماه بود که زن جوانی به نام خدیجه در روستای دارابکلای میاندورود برای رفتن به مطب دندانپزشکی از خانه‌اش خارج شد، وی هنگامی که به انتظار خودروی مسافرکش بود، یک خودروی مشکی رنگ با دو سرنشین در برابرش توقف کرد.

زن جوان که تصور می‌کرد خودروی مسافرکش است، سوار شد اما نمی‌دانست چه سرنوشت شومی در انتظارش است.

ساعت‌های طولانی از رفتن زن جوان می‌گذشت اما هیچ اثری از وی نشد، اعضای خانواده‌اش که نگران شده بودند، با مطب دندانپزشکی تماس گرفتند تا در این‌باره جویا شوند اما در کمال تعجب شنیدند که زن جوان آن‌روز اصلاً به مطب نرفته است.

با شنیدن این جواب، دلشوره و نگرانی در میان اعضای خانواده بیشتر شد؛ آنان به هر جایی که احتمال داده می‌شد بتوانند ردی از خدیجه به‌دست آورند سر زدند اما هر چه تجسس کردند نتوانستند هیچ ردی از او بیابند.

در چنین شرایطی بود که آنها تصمیم گرفتند ماجرا را با پلیس در میان بگذارند، اعضای خانواده زن گمشده در مراجعه به مأموران اعلام کردند: وی عصر روز حادثه در مطب دندانپزشکی قرار داشت، او بچه دو ماهه خود را نزد ما گذاشته و از خانه خارج شد، وقتی بعد از ساعت‌ها خبری از بازگشت او نشد و ما هم نتوانستیم ردی از او در خانه دوستان و آشنایان به‌دست بیاوریم، از سویی در تماس با مطب دندانپزشکی هم متوجه شدیم به آنجا هم نرفته است، تصمیم گرفتیم از پلیس کمک بگیریم.


* آغاز تجسس‌های پلیسی

مأموران پلیس میاندورود که احساس می‌کردند زن جوان باید درگیر سرنوشت ناگواری شده باشد، به‌سرعت وارد عمل شدند.

در نخستین اقدام آن‌ها به تحقیقات محلی از کسانی پرداختند که زن جوان را هنگام خروج از خانه و سوار شدن به خودروی مسافرکش دیده بودند.

یکی از شاهدان ماجرا در این‌باره به پلیس گفت: عصر بود که این زن را دیدم، به کنار خیابان آمده و به انتظار خودروی مسافربر ایستاده بود، دقایقی بعد یک خودروی مشکی رنگ در مقابلش توقف کرد او هم سوار شد.

با وجود اینکه مأموران توانسته بودند سرنخ‌هایی از این ماجرا به‌دست آورند اما هیچ‌کس شماره‌ای از پلاک این خودرو به‌خاطر نداشت و این موضوع تحقیقات پلیس را با بن‌بست تحقیقاتی روبه‌رو کرده بود.

در همین راستا وقتی عملیات تجسسی پلیس میاندورود به مشکل خورد و به‌دلیل جو بدی که با انتشار اخبار و شایعات گوناگون درباره این ماجرا در سطح شهرهای هم‌جوار منتشر شده بود، به دستور سردار جعفری‌نسب فرمانده انتظامی مازندران تیم‌های مختلفی از مأموران پلیس آگاهی استان و شهرهای ساری، نکا، گلوگاه، بهشهر و قائم‌شهر تشکیل شد و تجسس‌های گسترده‌ای برای ردیابی زن گمشده در دستور کار قرار گرفت.

این در حالی بود که بررسی دوربین‌های نصب‌شده در مسیر حرکت این خودرو نیز نتوانست تأثیر زیادی در ردیابی این خودرو و زن داشته باشد، در چنین شرایطی بود که پایش تصویری روی همه دوربین‌های موجود در مسیر تا خروجی‌های استان، از سوی تیم‌های مختلف تخصصی پلیس آغاز شد و تصاویری از زن ناپدیدشده در اختیار پلیس سراسر کشور قرار گرفت.

در حالی که دو هفته از آغاز عملیات تجسسی پلیس می‌گذشت و اطلاعات مربوط به همه خودرو‌های سیاه‌رنگ موجود در منطقه مورد بررسی‌های دقیق و کار‌شناسانه قرار گرفته بود، مأموران روی نام یکی از صاحبان خودرو که از تبه‌کاران سابقه‌دار بوده و در منطقه جامخانه در شرق مازندران ساکن بود مظنون شده و او را تحت مراقبت‌های نامحسوس خود قرار دادند.


بدین‌ترتیب پلیس در تعقیب و مراقبت‌های پنهانی خود متوجه حرکات غیرعادی این تبه‌کار شده و او را بازداشت کرد؛ مرد جوان در حالی که خود را بی‌اطلاع از سرنوشت زن گمشده نشان می‌داد، سعی کرد مسیر تحقیقات مأموران را به گمراهی بکشاند اما وقتی با به‌دست آمدن آثار و نشانه‌هایی از این زن در خودرویش روبه‌رو شد چاره‌ای جز اعتراف ندید.

این مرد گفت: روز حادثه همراه یکی از دوستانم در حال پرسه‌زنی بودیم که متوجه زن جوانی در حاشیه خیابان شدیم، او را سوار کردیم، از وضعیت ظاهری‌اش این‌گونه بر می‌آمد که وضع مالی خوبی دارد.

بعد از مسافتی در فرصتی مناسب دوستم بسرعت از صندلی جلو به عقب رفت و با چاقو او را تهدید کرد تا ساکت بماند اما او مقاومت کرده و سعی کرد خود را از خودرو بیرون بیندازد.

در این هنگام دوستم چند ضربه چاقو به او زد، سرش را زیر صندلی کرده و به سمت جنگل‌های اطراف شهر نکا رفتیم، در آنجا اموال او را برداشتیم اما با توجه به اینکه می‌ترسیدیم از سوی او شناسایی شویم پیکر نیمه‌جانش را به داخل دره‌ای در جنگل‌های قرمرض نکا انداختیم، بعد از دقایقی احساس کردیم شاید زنده مانده باشد، بنابراین داخل دره رفته و او را کشتیم.

با توجه به این اعترافات هولناک، مأموران به‌سرعت وارد عمل شدند و هم‌دست دیگر او را نیز بازداشت کردند، با اطلاعاتی که این دو جنایتکار درباره محل‌‌ رها کردن جسد زن جوان در اختیار مأموران قرار داده بودند، پلیس به آنجا مراجعه کرده و قسمت‌هایی از جسد را که سالم مانده بود به دست آورد.

مأموران برای اطمینان از اینکه جسد متعلق به زن جوان است، آن را به پزشکی قانونی انتقال دادند، اقدامات ابتدایی کار‌شناسی و بررسی گروه‌های خونی، فرمول دندانی، بررسی استخوانی و دی‌ان‌ای که انجام گرفت، مشخص شد این جسد مربوط به زنی است که تقریباً ۱۴ روز پیش به قتل رسیده است.

در همین راستا به دستور بازپرس ویژه دادسرای نکا دو تبه‌کار تا انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفتند، فرمانده پلیس مازندران نیز با اشاره به چگونگی شناسایی عاملان قتل این زن جوان افزود: با توجه به پیچیدگی و حساسیت این ماجرا، اقدامات ویژه امنیتی و پلیسی در دستورکار پلیس‌های تخصصی و فرماندهی پلیس ساری، نکا، بهشهر و میاندورود قرار گرفت.

وی افزود: پس از گذشت دو هفته کار شبانه‌روزی، سرانجام مأموران پلیس آگاهی استان رد دو مظنون اصلی این پرونده را شناسایی کردند.

سردار جعفری‌نسب با اشاره به شناسایی مخفیگاه مظنونان، از هماهنگی‌های قضایی برای دستگیری آنان خبر داد و بیان کرد: این جنایتکاران در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شدند و در اظهارات خود عنوان داشتند در روز حادثه این زن را با انگیزه سرقت جواهرات و وجه نقد، سوار بر خودروی شخصی کرده و با انتقال وی به یکی از روستاهای حومه ساری او را به قتل رساندند و پس از سرقت طلا‌هایش، جنازه وی را در یکی از مناطق جنگلی نکا‌‌ رها کرده‌اند.

جعفری‌نسب با بیان کشف جسد این زن از شناسایی و دستگیری عامل سوم این جنایت که به فروش اموال مسروقه اقدام کرده بود، خبر داد و گفت: در این رابطه سه خودرو از این قاتلان کشف و پس از تشریح صحنه‌های این جنایت تحویل مراجع قضایی شدند.


* رسیدگی فوق‌العاده

امام جمعه میاندورود نیز درباره این جنایت گفت: اقدام قضایی در حادثه قتل زن جوان میاندورودی سریع‌تر انجام شود.

حجت‌الاسلام سید مجتبی رسولی جویباری در خطبه‎های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به وقوع حادثه ربایش و قتل یک زن میاندورودی با ابراز تأسف از وقوع این رویداد بیان کرد: علاج واقعه باید قبل از وقوع کرد زیرساخت‎های امنیتی در شهرستان باید تقویت شود.

وی با بیان اینکه نصب دوربین و تجهیزات پایش تصویری در نقاط حساس و جرم‎خیز کار سختی نیست و باید جدی گرفته شود، تصریح کرد: این کار احتیاج به بودجه زیادی ندارد و می‌‎توان از روش‎های مختلف این بودجه را تأمین کرد.

خطیب جمعه شهر میاندورود ایجاد پایانه مسافربری در شهرستان برای ساماندهی مسافربرهای شهری و روستایی و بین‎شهری را بسیار مهم دانست و با بیان اینکه من تا‎به‎حال این ساماندهی را در میاندورود ندیده‎ام، گفت: برخی نقاط مرکز تجمع برای مسافربرانی است که هیچ راننده‎ای مجوز و ساماندهی قانونی ندارد، در همه شهرستان این مشکل را داریم و در هیچ نقطه‌‏ای تاکسی و خودروی تابلودار و شناسنامه‎دار که مردم بشناسند و اطمینان کنند، وجود ندارد.

این مسئول با تأکید بر اینکه هیچ مرد یا زنی علاقه‏مند به سوار شدن به خودروی مسافربری غیرمطمئن و بدون شناسنامه نیست، ادامه داد: هیچ‌کس به‌دنبال این خطر و ریسک نیست اما یک مسافر میاندورودی باید چند ساعت در روستای خود یا کنار جاده بایستد تا تاکسی یا خودروی شناسنامه‎داری از ساری یا نکا بیاید و او را سوار کند؟

رسولی رفع این مشکل مردم را نیازمند همت مسئولان دانست و گفت: من نمی‌‎گویم که اعتبارات به وفور پیدا می‌‎شود اما کمبودهای زندگی مردم گلایه و اعتراضی است که بار‌ها بیان شده و نمی‌‎دانم چرا هنوز فکری نشده زیرا تا این مشکلات ساماندهی نشود، احتمال وقوع وقایع مشابه اتفاق اخیر وجود دارد.

امام جمعه شهر سورک مرکز میاندورود با بیان اینکه گاهی دختر، پسر یا پیرمرد میاندورودی می‌‎خواهد سوار بر یک خودرو شود و به اداره‎ای برود تا چه زمانی باید معطل شود تا یک خودروی مطمئن پیدا شود، افزود: تقاضای مردم از فرماندار، شهردار، شورای اسلامی، دهیاران و نیروهای انتظامی و نظامی رفع مشکل دوربین کنترل تصویری و راه‎اندازی سامانه حمل‌ونقل عمومی در سریع‎ترین زمان ممکن است.

وی در پایان با تأکید بر تسریع در صدور و اجرای حکم مجرمان حادثه ربایش و قتل زن جوان میاندورودی خاطرنشان کرد: هرچند بررسی یک پرونده قضایی فرایند خاص خود را دارد و کسی منکر این فرایند نیست اما مشمول زمان شدن، فلسفه احکام قضایی را از بین می‌‎برد و این مسأله در بین مردم ایجاد نارضایتی می‌‎کند.

ماجرای غم‎انگیز قتل یک زن ۲۱ ساله میاندورودی که نوزادی دو ماهه داشت در ۱۵ روز گذشته در حالی دیروز با تشییع وی به پایان خود نزدیک می‌‏‌شود که علاوه بر جنبه کیفری و قضایی، رسیدگی به ریشه‎های وقوع آن و کمبودهای امنیتی و زیرساختی شهرستان می‌‎تواند راه را برای تکرار این حوادث تلخ ببندد.
منبع : ایران
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

feedback
United States
حمید
باید مثل کشتن سگ های ولگرد اینها ور کشت... البیته در ملا عام!!!!عدم اقدام سریع قوه قضاییه باعث اقدام خودجوش ملت خواهد شد
feedback
حسین عسگری
باید اینها را مثل خودشان مجازات کرد
feedback
Moldova, Republic of
هر چه زودتر باید این خوکهای کثیف اعدام در ملا عام بشنن
feedback
علی اکبر فلاح
واقعا از اعماق وجودم سوختم باید زود انتقام گرفته بشه تا دل خانواده مرحم گذاشته بشه
feedback
علی
اعدام کمترین مجازات برای این وحوش است
امیدوارم قوه قضاییه قاطع با این موضوع برخورد کند تا درس عبرتی برای سایرین باشد .
feedback
زهرا
باعرض تسلیت به خانواده رمضانی من وقتی عکس دخترتان را دیدم خیلی ناراحت شدم
feedback
علی
خواهشمندم هر جه سریع تر در مورد قصاص این سگهای انسان صفت اقدامات لازم انجام گیرد تا درس عبرتی برای دیگران شود
feedback
محمد
امیدوارم به حق حضرت ز هرا هر چه سریعتر این حیوان ها رو اعدام کنن از وقتی این خبر رو شنیدم از نظر روحی بهم ریختم خانواده رمضانی و رضایی بهتون تسلیت میگم
feedback
همشهری
نام اینها را حتی احوان هم نمیشه گذاشت حیوان برای طبیعت مفیدن . انها را باید در اتش زنده زنده سوزاند
feedback
Moldova, Republic of
امیر
باید این قاتلان را 1000 بار اعدام کرد...
feedback
سحر
نمیدونم چی بگم دیگه .بی عدالتی تو جامعه بیداد میکنه
feedback
Moldova, Republic of
حسن خانی
باسلام
باتوجه به احکام و حدود اربعه که در قرآن کریم به آنها اشاره شده وبا توجه به حادثه فوق که در بر گیرنده قتل نفس می باشد از مسئولین ذی ربط(قوه قضائیه) تقاضا داریم پس از تحقیق وتفحص نسبت به قصاص این قاتلان بی رحم اقدامات سریع ولازم صورت گیرد تا اذهان عمومی نسبت به مجریان قانون احساس سوءظن و بدبینی نکنند.(باتشکر)
feedback
هادی
با کمال تاسف و همدردی باید بگویم قلبم به درد امد و در چند جمله این فاجعه تسکین دهنده نخواهد بود.اما دوستان/ سگ که باوفاست چرا مثال این وحشیگری به سگ نسبت داده میشود این جنایت مانند رفتار هیچ حیوانی نیست.
feedback
Iran, Islamic Republic of
محمود
اگه بخواد چندسال طول بکشه ارزشی نداره باید خارج از نوبت قبل از اینکه تاثیر مجازات کم بشه و مردم فراموش کنن اینارو به بدترین شکل اعدام کنن. پیشنهاد من اینکه بندازنشون تو قفس شیرهای گرسنه باغ وحش ساری
feedback
Romania
امیر رضا
مردم شهر بعدازبه دار زدن این انگلها شاید کمی ارام شوند
feedback
مهدی
ابرویه هرچی مازندرانی رو بردن این کفتار صفتان
feedback
راضیه ع
من به عنوان یک جامخانه ای واقعا متاسفم برای این خانواده ی شریف وطلب صبر برای آنها راازخداوند دارم قانون کشور ما باید باهرگونه ضرب وشتم درگیری وفحاشی های رایج مقابله کند ونگذاردکه دست مردم مابه این راحتی به خون کسی آلوده شودوعامل همه ی فسادهاازبیکاری وآزادی زیاداست آنهاباید مثل خدیجه به قتل برسند تمام تمام
feedback
مهیارقدمی
بایداینها رو بکشید
feedback
فاطمه
امیوارم که خداوند در بالای طناب دار به راحتی جانشان را نگیرد و مانند سگ ضجه بزنند و سپس بمیرند .امیدوارم آه آن نوزاد معصوم تا ابد گریبانگیر این گرگ صفتان و خانواده هایشان باشد. آمین.
feedback
غریبه
واقعا وحشی بودن بی مغزها
feedback
Denmark
دکتر توماج
من شخصا حاضرم اعدامشون کنم .این شیطان هارو.باید تیکه تیکه کردشون و انراخت جلوی لاشخورا
feedback
محمد
سریع اعدامشون کنید تا عبرتی بشه برای خطا کاران
feedback
United Kingdom
محسن
خیلی عجیبه چقدر راحت میکشن ادمی رو