تاریخ انتشاريکشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۸
کد مطلب : ۳۸۴۲۳۵
هرچند شاید با انتقادات تند مدیری در این مقطع زمانی حساس که به همدلی و وفاق بیش از گذشته نیاز داریم موافق نباشم، اما جناب وزیر کشور! مردم را چه فرض کرده‌اید؟!
۱
plusresetminus
هیس، انتقاد از دولت تدبیرممنوع
به گزارش بلاغ، انتقاد تند مهران مدیری در برنامه دورهمی درباره حوادث سیل اخیر و همچنین اتفاقات سال 97، صدای خیلی‌ها را درآورد که یکی از آنها وزیر کشور بود.

رحمانی فضلی در سفر به لرستان در واکنش به انتقادات مدیری گفت: از کی مسخره‌کردن، تحقیر و ناامید کردن مردم اسمش شده هنر!... دیگر عذرخواهی‌کردن فایده‌ای ندارد و باید با تهیه‌کنندگان این برنامه برخورد شود!

هرچند شاید با انتقادات تند مدیری در این مقطع زمانی حساس که به  همدلی و وفاق بیش از گذشته نیاز داریم موافق نباشیم، اما جناب وزیر کشور! مردم را چه فرض کرده‌اند؟!

آیا بی‌تدبیری و ناکارآمدی دولتمردان در کنترل التهابات اقتصادی و مشکلات کشور، بر کسی پوشیده‌ است و آیا این شکست دولت موجب  ناامیدی مردم نمی‌شود؟ آیا فکر می‌کنید که مردم و حتی مثلاً نخبگان طرفدار و حامی دولت تدبیر، دیگر امیدی به حل مشکلات با این بی‌تدبیری‌ها دارند که این گونه سخن می‌گویید؟.

جناب آقای فضلی! طنز ماجرا اینجاست که رئیس‌جمهور محترم تا نقد مقدسات پیش‌رفته و حتی در برهه‌هایی برای رسیدن به مقاصد سیاسی خود، از هیچ سیاسی‌کاری دریغ نکرده و انگ‌ها و تهمت‌های متعددی را نثار منتقدانش کرده، و هیچ صدایی از کسی درنیامد! اما اکنون که در این وانفسای بی‌تدبیری ستاد بحران و... یک نفر نقد تندی انجام داده اینگونه سخن می‌گویید؟!

جناب رحمانی فضلی! انتقادات مدیری تحقیرآمیزتر و مسخره است یا رفتار رئیس‌جمهور که حاضر نشد در شرائط حساس سیل‌زدگی مردم شمال از تعطیلات عید خود بگذرد و بعد از یک‌هفته از این حادثه، تازه به فکر تشکیل ستاد بحران افتاد؟!

جناب وزیر کشور! شما نباید هم به روی خودتان بیاورید که اگر تاکید رهبر معظم انقلاب نبود، شاید پس از پنج‌روز از سیل شمال، معاون اول رئیس‌جمهور هم در مناطق سیل‌زده حاضر نمی‌شدند و به دنبال تعطیلات خود بودند! و البته این همان معاون اولی‌است که در روز اول زلزله کرمانشاه در آنجا حاضر شد و دروغ بزرگ مسکن مهر را به زبان آورد و به‌جای خدمت‌رسانی، به شانتاژ سیاسی پرداخت و یادمان نمی‌رود پیام رئیس‌جمهور و سخنان او را در زلزله کرمانشاه..
حال کدامیک تحقیرآمیزتر است؟!

راستی پلاسکو و پیام رئیس‌جمهور یادتان هست؟!سیاسی‌کاری و موج‌سواری اعوان و حامیان را چطور؟!

راستی جناب رحمانی فضلی! کدام‌یک ناامیدکننده و تحقیرآمیزتر است؟ گره‌زدن تمام مسائل و مشکلات اقتصادی کشور به برجام و دادن وعده‌های بی‌شمار و فشار برای تصویب برجام و دل‌بستن به کدخدا و اکنون دستان خالی و برجام پاره‌شده توسط آمریکا؟!
و البته دل‌بستن دوباره به اروپایی‌ها!

بدتر از همه اینها می‌دانید چیست؟! اینکه بعد از آن همه وعده و وعید اقتصادی برای تصویب برجام، اکنون همکارانتان و رئیس‌ محترمتان بگویند که اصلاً در برجام اهداف اقتصادی مد نظر نبوده‌است؟!به‌راستی مردم را چه فرض کرده‌اید؟!

جناب آقای فضلی! آن روز که آقای روحانی به رهبر معظم انقلاب جسارت کرد و با پیش‌کشیدن منقل و آتش‌زدن برجام به ایشان توهین کرد، شما کجا بودید؟!

از مشاور آشنای‌تان توئیت‌بازتان چه خبر؟! همو که آتش‌بیار معرکه‌هاست و انگار حاشیه امن دولت برای اوست؟!

جناب آقای رحمانی! از انتصابات اهل فتنه در دولت فخیمه‌تان خبر دارید که سال ۸۸ کام‌ ملت را تلخ کردند و دولت کنونی حاصل آن خیانت‌هاست؟! خبر دارید که نویسندگان نامه‌های تحریم ایران به آمریکا، در این دولت صاحب پست و مقام می‌شوند، آن هم در شهرداری که زیر مجموعه شماست و شما سکوت کرده‌اید؟!! نکند اصلاً خبر ندارید؟!! حال کدام مسخره‌تر است؟ پست گرفتن دشمنان ملت در زیرمجموعه شما یا انتقادات مهران مدیری؟!!

حرف بسیار است جناب وزیر کشور..
به کارتان برسید تا لااقل در وانفسای  مدیریتی بی‌تدبیری ناامیدکننده این دولت، کورسوی امیدی برای مردم باشید.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما