تاریخ انتشارجمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
کد مطلب : ۳۶۸۲۰۷
براساس اطلاع و مشاهده، باید گفت که تاکنون هیچ حرکتی از سوی دولت و هیچ دستوری از ناحیه آقای روحانی برای موضوع عظیم و پراهمیت چهل سالگی انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران مشاهده و صادر نشده است.
۰
plusresetminus
چرا دولت نمی‌جنبد، بی‌خیالی غیرقابل بخشش!
به گزارش بلاغ، در ادبیات دینی و ملی ما و بسیاری از فرهنگ‌ها و کشورها، چهل سالگی دارای مفاهیم ارزشمند و اوج کمال و پختگی است و به همین مناسبت، چهل سالگی‌ها را به جشن و تجلیل و تکریم می‌پردازند.
 
مهم‌ترین تجلی چهل سالگی‌ها را باید در یک حرکت اجتماعی و بویژه انقلاب سراغ آورد که محصول اراده و از خودگذشتگی یک ملت و یک کشور است و در سطح ایران و جهان باید به چهل سالگی انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران اشاره کرد که در قرون اخیر، جهانیان از آن به‌عنوان معجزه ملت ایران و اوج درایت و رهبری‌های داهیانه یک مرجع دینی یاد می‌کنند.
 
دنیای کنونی حرکت‌های آزادی‌بخش و انسانی و آزادگی خود را مدیون انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران است و ظلم‌ستیزی و مقاومت در مسیر ارزش‌های انسانی را از انقلاب اسلامی و چهل سال پایداری مردم ایران آموخته و حامی جدی این انقلاب است.
 
انتظار طبیعی آزادگان جهان و ملت بزرگ ایران از دولت جمهوری اسلامی و شخص آقای روحانی، که همه عزت و مسئولیت خود را مدیون انقلاب اسلامی و خون شهدای گرانقدر آن است، تجلیل و گرامیداشت کم‌نظیر از این انقلاب و دستاوردهای بی‌نظیر آن و شناساندن هرچه بیشتر ارزش‌های انقلاب اسلامی و شکوه و عظمت ملت بزرگ ایران است.
 
به نظر می‌رسد دولت باید در یک نهضت بزرگ، خود را با تمام ظرفیت در ابعاد مختلف بویژه فرهنگی، آماده برپایی جریان روشنگری در سطح داخلی و جهانی کند و در شرائطی که دشمنان انقلاب به‌خصوص امریکا و اذنابش با همه قوا وارد یک جنگ تمام عیار علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران شده‌اند و برای تلخ کردن کام مردم ایران در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی انواع برنامه‌ها را در حال اجراء دارند، که تنها یک مورد آن انتشار چند میلیون جلد کتاب و توزیع رایگان بین مردم ایران و سایر کشورها است و تاکنون تنها بیش از یک میلیون و دویست هزار جلد آن در ایران کشف شده، ایجاب می‌کند تا دولت آقای روحانی از فرصت چهل سالگی انقلاب استفاده کند و به عزت و افتخار ملت نستوه ایران بیافزاید و دشمنان این انقلاب بویژه امریکای جنایتکار را رسوا و مفتضح سازد.
 
براساس اطلاع و مشاهده، باید گفت که تاکنون هیچ حرکتی از سوی دولت و هیچ دستوری از ناحیه آقای روحانی برای این موضوع عظیم و پراهمیت مشاهده و صادر نشده است، که اگر این رخوت ادامه یابد، باید نوع نگاه و رفتار دولت و شخص آقای روحانی مورد دقت و تحلیل قرار گیرد و خاستگاه اندیشه آنان که با منبع و منشاء فکری انقلاب اسلامی ناسازگار است، تجریه و تحلیل و بازشناسی شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما